سوشال

آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی (دوره رایگان ایده دهی)

آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی

کسب و کار اینترنتی رایگان: امروزه گرایش به کسب و کارهای اینترنتی در میان اقشار مختلف جامعه بسیار رواج پیدا کرده است و افراد زیادی در صدد هستند که به نحوی فعالیت خود را به یک کسب و کار آنلاین تبدیل کنند.

بیش از 75 درصد فعالیت های فیزیکی میتوانند به کسب و کارهای اینترنتی تبدیل شوند. به طور مثال:

کسب و کارِ خرید و فروش لباس که در گذشته شما مجبور بودید زمان زیادی را برای خرید یک لباس آستین کوتاه صرف کنید ولی امروزه از طریق صفحات وب، پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرام به راحتی میتوانید لباس مورد نظرتان را سفارش دهید، حتی بدون نیاز به یک مراجعه کوتاه به بیرون از منزل.

کسب و کارهای اینترنتی کمک زیادی میکنند تا شما راحت تر زندگی کنید. اما قرار نیست صرفا به راحت تر زندگی کردن ختم شوند!! بلکه آنها فرصتی استثنایی برای کسب درآمد هستند.

با خواندن این مقاله با روش های کسب درآمد از اینترنت آشنا میشوید و میتوانید برای شروع کردن یک کار اینترنتی از آن بهره بگیرید. در انتها نیز به معرفی یک دوره کسب و کار اینترنتی رایگان میپردازیم که میتواند تغییرات زیادی در فعالیت شما ایجاد کند.

معرفی و آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی (3 شغل پردرآمد)

معرفی 3 کسب و کار اینترنتی رایگان و غیر رایگان

مزایایی که افراد را به سمت کارهای اینترنتی جذب میکند زیاد هستند از جمله اینکه در کسب و کارهای اینترنتی شما میتوانید رئیس خودتان باشید و از اطلاعات سودمندی بهره مند شوید همچنین میتوانید چند شغل را همزمان با هم داشته باشید و هزینه ای بابت رفت وآمد به محل کار خود نپردازید. کسب درآمد از اینترنت روش های مختلفی دارد که در این جا به چهار مورد از آن اشاره می کنیم.

1-کسب درآمد از سئو یا بهینه سازی سایت

سئو فرآیندی است که مشخص میکند هنگامی که در موتورهای جستجو به ویژه گوگل، کلمه ای جستجو میشود، سایت شما در رتبه چندم نشان داده شود. مشخصا هر فردی خواستار بالاترین رتبه در گوگل است. برای رسیدن به این هدف باید بسیار تلاش کرده و هر روز اطلاعاتتان را به روزرسانی کنید.

بخوانید :
چگونه در صفحه اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

امروزه رقابت در بین وبمستران (مدیران سایت ها) در زمینه بهینه سازی سایت تنگاتنگ شده و همه برای رسیدن به بالاترین رتبه گوگل در تلاش اند. درآمد یک سئوکار به تلاشش بستگی دارد میتواند ماهی 3 میلیون تا 10 میلیون تومان باشد. البته درآمد افراد سابقه دار و حرفه ای در سئو، چیزی بسیار بیشتر از این است.

رقابت سئو

یکی از مزایای سئوکار بودن این است که در دنیای کسب و کار های آنلاین و مخصوصا در حوزه وب، همه به شما نیاز دارند. اگر واقعا به کار در زمینه سئو علاقه مند شدید باید در مورد آن بیشتر تحقیق کنید و با مراحل این کار به خوبی آشنا شوید. در ادامه این مقاله سعی دارم وظایف یک سئوکار را به طور مختصر برای شما عزیزان شرح دهم.

وظیفه مهم یک سئوکار این است که بتواند فعالیت های مورد نیاز برای بهبود رتبه یک سایت در نتایج گوگل را انجام دهد و از این راه برای سایت و کسب و کار اینترنتی مذکور، مشتری های واقعی به دست آورد.

یک سئو کار حرفه ای باید برای فعالیت های خود زمان بگذارد. او باید دائما زمانی را نیز به آموزش اختصاص دهد و با توجه به اینکه قوانین seo دائما در حال تغییرات کلی هستند، باید به صورت مداوم علم خود را در این زمینه به روز کند. برای یادگیری سئو به سایت هایی مانند وبسیما، نوین و مدیران سایت مراجعه کنید.

اگر با خواندن این متن به فعالیت سئو علاقه مند شدید به شما تبریک میگویم، شما یک حرفه بسیار عالی را انتخاب کرده اید.

2_ کسب درآمد از راه تولید محتوا

امروزه با آمدن اینترنت مردم کمتر به سراغ خواندن کتاب ها در کتابخانه و یا مجلات و روزنامه ها می روند. افراد اکثرا مطالبی را که به دنبال آن هستند را در اینترنت جستجو میکنند. این باعث شده است که تولید محتوا جایگاه ویژه ای پیدا کند و افراد زیادی به سمت آن جذب شوند. اما تولید محتوا چیست؟ مقاله ای که در حال حاضر در حال مطالعه آن هستید، یک نمونه پرطرفدار از تولید محتوا و کسب و کار اینترنتی است که میتواند به خوبی باعث کسب درآمد شما شود.

بخوانید :
چگونه مخاطب هدف خودمان را تعریف کنیم؟

از آنجایی که آموزش این حرفه نیاز به هزینه زیادی ندارد، میتوان صرف زمان برای یادگیری آن را، آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی دانست.

مهارت هایی که لازم است شما عزیزان برای تولید محتوا داشته باشید شامل آشنا بودن با زبان فارسی و دستورات آن، آشنایی با علائم نگارشی و ویراستاری، آشنایی با نرم افزار آفیس و گاها کار با سیستم وردپرس است. اگر بخواهید در کارتان متخصص شوید باید بتوانید علاوه بر کارهایی که ذکر شد با زبان های دیگر به غیر از زبان فارسی آشنا شوید و بتوانید متون خارجی (اغلب تگلیسی) را ترجمه کنید.

تولید محتوا کسب و کار اینترنتی

در کار تولید محتوا تجربه باعث کسب درآمد بیشتری میشود. مطالعه کردن مقالاتی که بار علمی بالایی دارند به شما بسیار کمک میکند تا متن با کیفیت تری تولید کنید. برای ایجاد کردن یک محتوای مطلوب بهتر است راجع به موضوع مطالعه کنید یا موضوعاتی را انتخاب کنید که از آن سررشته داشته باشید.

درآمد کار تولید محتوا همانند سئو بستگی به تلاش کردن شما و میزان زمانی دارد که برایش صرف میکنید. به طور میانگین میتوانید درآمدی بین 1 تا 5 میلیون تومان داشته باشید. اگر اصطلاحا، دست به قلمتان خوب باشد میتوانید در این کار پیشرفت قابل توجهی داشته باشید.

3-کسب درآمد از طریق اینستاگرام

و در نهایت کسب درآمد از اینستاگرام! یکی از بهترین پیشنهاد های ممکن کسب درآمد از این پلتفرم پر مخاطب است. روش های بسیار زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. در دوره های تخصصی سایت سوشال ما به این موارد پرداخته ایم. پیشنهاد میکنم قبل از همه، به دوره رایگان کسب درآمد اینترنتی موجود در سایت مراجعه کنید و با ایده های آن آشنا شوید.

برای دانلود این دوره 10 روزه میتوانید بهاین صفحه مراجعه کنید. مطمئنا این محصول رایگان آموزشی میتواند به خوبی باعث شکل گیری یک ذهنیت در مورد کسب و کار اینترنتی در ذهن شما شود.

امیدواریم این مقاله از سایت سوشال در مورد آموزش رایگان کسب و کار اینترنتی برای شما مفید بوده باشد.

مهدی

    نوشته‌های مرتبط

    دیدگاه‌ها

    *
    *