سوشال

3 ترفند اینستاگرام که شاید از آنها بی خبر باشید!

ترفندها همیشه نکته های ریز و مهمی هستند که اگر آنها را بدانیم و به کارببریم می توانیم در هر زمینه ای حرفه ای شویم . در مورد شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام هم دانستن ترفندها یا نکات مهم کاربردی، می تواند به ما در کاربری بهتر و کارا تر در این شبکه های اجتماعی کمک کند .

شاید بسیاری از افراد روش باز کردن تلگرام یا چت کردن را بلد باشند اما شاید بسیاری از افراد در مورد ترفند تلگرام در مورد چت کردن با خود یا مشاهده پیام ها بدون تیک خوردن چیزی ندانند .

در مورد اینستاگرام هم همین مساله صادق است . بسیاری از ما بعد از مدت ها استفاده از اینستاگرام به احتمال زیاد دیگر نحوه ارسال پست ، استوری یا ویدئو لایو را می دانیم . اما شاید در مورد اینکه چه طوری می توانیم عکسهای ارسالی را خصوصی کنیم یا اینکه بفهمیم دوستان مان چه عکس ها و صفحاتی را لایک کرده اند ندانیم .

در این مقاله سوشال در خصوص ترفند اینستاگرام صحبت میکنیم :

خیلی کنجکاو هستید و می خواهید بدانید دوستانتان چه تصاویری را در اینستاگرام در این چند روز لایک کرده اند ؟

فهمیدن اینکه دوستانتان در چند روز گذشته چه عکسهایی را لایک کرده اند، اصلا سخت نیست و نسخه های جدید اینستاگرام به راحتی این امکان را در اختیار شما قرار داده اند . برای اینکار کافی است تب  ♥  را بزنید وقتی وارد این صفحه می شوید دو قسمت را در بالای صفحه می بینید . سمت راست بالا، You که کسانی که شما را فالوو کرده اند را به شما نشان میدهد و  Following که در این قسمت می توانید تمام فعالیت های دوستانتان در این چند روز را رصد کنید .

چگونه بفهمید دوستانتان چه تصاویری را در این چند روز لایک کرده اند ؟

چگونه بفهمید دوستانتان چه تصاویری را در این چند روز لایک کرده اند ؟

 

بخوانید :
پنج راه برای این که مثبت باقی بمانیم؟

چگونه بفهمیم فرد مورد علاقه مان در اینستاگرام پست جدیدی گذاشته است ؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که انقدر تعداد دوستانتان در اینستاگرام زیاد است که برای دیدن همه پست هایی که آنها در یک روز منتشر می کنند به زمان زیادی نیاز دارید که ممکن است این فرصت را در طول روز نداشته باشید . علاوه بر این احتمالا در بین دوستانتان فرد یا افرادی هستند که پست های آنها را بسیار دوست دارید و حتما می خواهید هر زمانی که آنها پست جدید ارسال کردند قبل از اینکه در بین پست های دیگر گم شود ، از ارسال پست جدید مطلع شوید . برای اینکار کافی است به صفحه فرد مورد نظرتان بروید و در آنجا گزینه سه نقطه معروف “…” را بزنید . و بعد در میان گزینه های پیش رو، روی Turn on Post Notification کلیک کنید .

چگونه بفهمیم فرد مورد علاقه مان پست جدیدی گذاشته است ؟

چگونه بفهمیم فرد مورد علاقه مان پست جدیدی گذاشته است ؟

چگونه ببینید در گذشته چه پست هایی را در اینستاگرام لایک کرده اید؟

در اینستاگرام هم مثل زندگی روزمره شاید در یک زمانی دوست داشته باشید خاطرات گذشته را مرور کنید و ببینید چه پست هایی را قبلا لایک کرده اید . برای اینکار کافی است از قسمت پروفایلتان “… ” را بزنید و بعد در قسمت ACCOUNT گزینه Photo You’ve Liked را بزنید .

در گذشته چه پست هایی را در اینستاگرام لایک کرده اید

در گذشته چه پست هایی را در اینستاگرام لایک کرده اید

در این قسمت می توانید به تمامی عکس هایی که تا به حال لایک کرده اید دسترسی داشته باشید . که این خود یکی آلبومی می شود برای مرور عکسهای مورد علاقه تان و مرور خاطرات گذشته و حضور در اینستاگرام .

چگونه عکس های دیگران را برای یک شخص دیگر در اینستاگرام بفرستیم ؟

چگونه عکس های دیگران را برای یک شخص دیگر در اینستاگرام بفرستیم ؟

چگونه عکس های دیگران را برای یک شخص دیگر در اینستاگرام بفرستیم ؟

شاید در بین صدها پستی که هر روز از طرف کاربران دیگر ارسال میشود، شما به عکسی بر بخورید که دوست داشته باشید آن را در همان اینستاگرام برای دوست دیگرتان بفرستید . برای اینکار کافی است در نسخه های جدید اینستاگرام در پایین عکس روی علامت پیکانی که در زیر هر عکس یا پست قرار گرفته بزنید و از بین افرادی که به شما معرفی می شود فرد مورد نظرتان را پیدا کنید و روی عکس پروفایل او بزنید و به این شکل لذت دیدن یک عکس زیبا را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

بخوانید :
آموزش نصب اینستاگرام : آلبوم عکس های مدرن!
سمینار بزرگ فانوس
رضا رفیعی

موسس مجموعه های سوشال و اینستاسنتر , مشاور و مدرس در حوزه کارآفرینی در شبکه های اجتماعی.

    نوشته‌های مرتبط