معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام – قسمت اول

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام - قسمت اول

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام به کمک قابلیت های فراوانش توانسته است جایگزین بسیاری از مسیرهای تبلیغات و برند سازی برای کسب و کارها شود و بسیاری از کسب و کارها زمان و انرژی زیادی را صرف حضور منظم و هدفمند در اینستاگرام می کنند .

اما برای حضور حرفه ای و موفق در اینستاگرام نیاز به آشنایی با ابزارهای حرفه ای و کاربردی اینستاگرام دارید.

به کمک این ابزارهای اینستاگرام که بیشتر هم رایگان هستند می توانید فالورهای اینستاگرام کسب و کار تان را هر روز بیشتر کنید و به شکلی حرفه ای تر پست ها را منتشر کنید و خلاصه اینکه به صورت حرفه ای از اینستاگرام کسب درآمد کنید .

در این مقاله ابزارهایی بسیار کاربردی و حرفه ای برای اینستاگرام معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می کند تا بهترین هشتگ ها  را پیدا کنید، مسابقات اینستاگرام را برگزار کنید، پست های اینستاگرام خود را بر روی وب سایت نمایش دهید و …

برخی از ابزارهایی که معرفی می‌شوند، در نسخه رایگان، دارای ویژگی‌های محدود می باشند و برای استفاده از ویژگی‌های کامل آن ها، باید هزینه ای پرداخت کنید.

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام – 1:  بافر (Buffer)

ابزارهای کاربردی اینستاگرام

ابزارهای کاربردی اینستاگرام

برنامه ریزی پست های اینستاگرام، به شما کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنید و  علاوه بر این به شما کمک میکند که مدیریت بهتری روی انتشار پست ها در اینستاگرام داشته باشید .

در نسخه رایگان Buffer ، می ‌توانید برای بازاریابی اینستاگرام خود، یک حساب کاربری ایجاد کنید. اما اگر مایلید تاحساب های اینستاگرام متعددی را در این ابزار قرار دهید یا از تجزیه و تحلیل های موجود در آن استفاده کنید، می توانید از نسخه پولی آن استفاده کنید. این ابزار برای اندروید و ios قابل دسترس می‌باشد.

برای رشد سریع صفحه اینستاگرام کسب و کار تان چه کارهایی باید انجام دهید ؟

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام  – 2 : برنامه ویرایش عکس Aviary

ابزارهای کاربردی در اینستاگرام

ابزارهای کاربردی در اینستاگرام

این ابزار یکی از بهترین و رایج ترین اپلیکیشن ها برای ویرایش عکس می باشد. با استفاده از این اپلیکیشن، می توانید ویرایش های دلخواه بر روی عکس را با یک کلیک انجام دهید و افکت ها و برچسب های مورد نظر را به عکس اضافه کنید، اشکال مورد نظر خود را بکشید و همچنین متن دلخواه را بر روی عکس قرار دهید.

در این ابزار، بیش از ۳۰۰۰ افکت رایگان برای عکس، برچسب ها و قالب های مختلف وجود دارد. اما اگر قصد دارید تا عکس های بسیار حرفه ای بسازید، به شما پیشنهاد می کنیم تا ورژن پولی این اپلیکیشن را تهیه کنید. این اپلیکیشن بر روی اندروید، ios و ویندوز قابل دسترس می باشد و می توانید تقریباً بر روی تمام دستگاه ها از آن استفاده کنید.

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام  – 3 : PicFlow

ابزارهای اینستاگرام

ابزارهای اینستاگرام

با استفاده از این ابزار، می توانید به راحتی برای اینستاگرام خود ویدیوهای ۱۵ ثانیه ای که به صورت اسلاید می باشند تهیه کنید. برای انجام این کار، این سه مرحله سریع و آسان را انجام دهید:

  • عکس های مورد نظر خود را انتخاب کنید
  • موزیک مورد نظر را انتخاب کنید
  • زمان نمایش هر عکس را با قرار دادن انگشت بر روی آن انتخاب کنید

اگر مایلید تا ویدیو های طولانی تر بسازید و از ویژگی‌های بیشتر این برنامه استفاده کنید، می توانید نسخه پولی آن را تهیه کنید. این ابزار بر روی اندروید و ios قابل دسترس می باشد.

۴ روش ساختن یک پروفایل حرفه ای برای کسب و کارهای اینستاگرامی

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام – 4 :Canva

ابزار اینستاگرام

ابزار اینستاگرام

Canvaیکی از بهترین ابزارها برای ایجاد تصاویر برای شبکه های اجتماعی، پست های وبلاگ و سایر موارد می باشد. تیم سازنده این اپلیکیشن، از الگوهای بسیار جالبی برای بخش استوری اینستاگرام تهیه کرده است که می توانید آن ها را به صورت شخصی و سفارشی ویرایش کنید. قالب ها و چارچوب‌هایی که در این اپلیکیشن وجود دارند بسیار زیبا و کاربردی می باشند و می توانید تمرکز خود را بر روی طراحی تصاویر و استوری مورد نظر بگذارید و در رابطه با سایز و اندازه ی آن نگرانی نداشته باشید؛ زیرا تمامی این موارد از پیش برنامه ریزی شده است و تنها کاری که کافی است انجام دهید این است که  قالب مورد نظر خود را انتخاب کرده و نوشته، عکس و پشت زمینه آن را به سلیقه خود عوض کنید. این ابزار برای کاربران ios، کاملا در دسترس می باشد. می توانید از این اپلیکیشن برای دانلود طرح های مورد علاقه و ویرایش آن ها در تلفن همراه خود استفاده کنید.

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام-5 : Adobe Spark

 

ابزارهای کاربردی اینستاگرام در کسب و کار

ابزارهای کاربردی اینستاگرام در کسب و کار

یکی دیگر از ابزارهای رایگان طراحی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ابزار این می باشد که:

با استفاده از این  ابزار می توانید پیشنهادات متنوع برای  طراحی پست های خود دریافت کنید.

پست گذاشتن در اینستاگرام در سریع ترین زمان ممکن با این 9 راهکار تجربه شده

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام – 6 : StoriesAds

اینستاگرام برای کسب و کار

اینستاگرام برای کسب و کار

این ابزار یکی از ابزارهای آنلاین برای ایجاد تبلیغات در بخش استوری اینستاگرام می باشد. این ابزار چندین الگو و قالب در اختیار شما قرار می دهد تا با استفاده از آن ها دیگر نیازی نباشد تا  بخواهید از ابتدا و بدون هیچگونه اطلاعاتی ویدیو تهیه کنید. بخش ویرایش گر تصویر که درون ابزار وجود دارد، نکاتی که بهتر است آن ها را تغییر دهید و ویژگی هایی برای سفارشی کردن ویدیو را به شما پیشنهاد می کند. همان طور که در وبسایت این ابزار ذکر شده است، استفاده از این ابزار برای مدت زمان محدودی رایگان می باشد و اگر مایل هستید تا بیشتر از آن استفاده کنید، باید مبلغی را پرداخت کنید.

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام 7-8-9-10 : سایر ابزارهای ایجاد محتوا

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام- 11:  Display purposes

 

پیدا کردن هشتگ در اینستاگرام

پیدا کردن هشتگ در اینستاگرام

این ابزار، یکی از بهترین ابزارها برای پیدا کردن مناسب ترین هشتگ ها می باشد که با استفاده از آن ها می ‌توانید دنبال کننده های بیشتری جذب کنید. این کار را می توانید به راحتی انجام دهید؛ تنها کافیست تا چند مورد از هشتگ هایی که مربوط به پست اینستاگرام تان می‌باشد را تایپ کنید و این ابزار به طور خودکار لیستی از هشتگ هایی که به پست شما مرتبط و بسیار محبوب می باشد را تولید می کند. این ابزار همچنین هشتگ های ممنوعه و هشدار دهنده را فیلتر می کند.

پس از این کار، می توانید هشتگ های مورد نظر را به صورت دستی انتخاب کنید یا اجازه دهید این ابزار هشتگ های مورد نظر را انتخاب کند، که استفاده از روش دوم کارایی بیشتری دارد

افزایش فروش در اینستاگرام با این 3 روش ساده

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام-12  : Focalmark

 

ابزار اینستاگرام

ابزار اینستاگرام

این ابزار بسیارشبیه به مورد قبل عمل می کند، با این تفاوت که هشتگ های تولید شده از لیست هشتگ هایی انتخاب می شوند که توسط افراد مختلف و به صورت دستی وارد شدند.

این ابزار برای اندروید و ios قابل دسترس می باشد.

5 راه افزایش کامنت اینستاگرام

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام-13 :AutoHash

 

معرفی ابزارهای اینستاگرام

معرفی ابزارهای اینستاگرام

این ابزار با استفاده از الگوریتم های  به روز بهترین هشتگ ها را به شما پیشنهاد می دهد. کافیست عکس مورد نظر را درون اپلیکیشن انتخاب کنید و این ابزار به صورت خودکار هشتگ های موجود در عکس را آنالیز می‌کند و برخی از هشتگ های مرتبط با آن را به شما پیشنهاد می دهد. اگر GPS تلفن همراه شما روشن باشد ، این ابزار به طور خودکار هشتگ های مرتبط با مکان فعلی تان را به شما نشان می‌دهد. این ابزار هم اکنون بر روی اندروید قابل دسترس می باشد.

رضا رفیعی

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها