باتگرام:معرفی 3 ربات تلگرام پرکاربرد ایرانی

آموزش تلگرام

معرفی 3 ربات تلگرام پرکاربرد ایرانی

در قسمت اول از سری آموزش های تلگرام در مورد ربات های تلگرامی با عنوان ” ۱۰ بات جذاب و پرطرفدار در تلگرام ” ، با مفهوم ربات های تلگرامی آشنا شدیم و تعدادی از بات های تلگرامی معروف را به شما معرفی کردیم . در این قسمت می خواهیم 3 بات دیگر از ربات های تلگرامی پرکاربرد ایرانی را به شما معرفی کنیم :

ربات تلگرام ملوبات یک ربات فوق العاده جذاب و پر کاربرد برای دوست داران موزیک و ترانه است . با این ربات تلگرامی می توانید به بی نهایت آهنگ خواننده های مختلف ایرانی و خارجی دسترسی داشته باشید . یکی از قابلیت های جذاب ملوبات دسترسی به آهنگ ها و جستجوی آهنگ مورد علاقه با روش های مختلف است . مثلا فرض کنید در یک تاکسی در طول مسیر یک آهنگی می شوید که دوست دارید بارها و بارها به آن گوش دهید. شاید خواننده آهنگ را نشناسید و اصلا اسم آهنگ را هم ندانید . جذابیت ربات ملوبات این است که فقط با دانستن حتی یک جمله از آهنگ به راحتی می توانید آهنگ مورد نظر را پیدا کنید ،گوش بدهید و لذت ببرید. مشخصا ملوبات طرفداران زیادی دارد چون مزایای زیادی دارد . مثلا امکان جستجوی پیشرفته ، دسته بندی عالی و همچنین دریافت و دانلود سریع آهنگ از طریق این ربات تلگرامی از مزایای ملوبات  است.

ربات تلگرام

با پیشرفت تکنولوژی و رواج سبک زندگی مدرن ، حتی سبک کافه رفتن و رستوران رفتن ما هم تغییر کرده است . شاید در گذشته ای نه چندان دور برای یک دورهمی دوستانه یا حتی گذراندن ساعت های بعد از یک روزکاری سخت در یک کافه یِ دنج و آرام ، پیدا کردن یک کافه و رستوران خوب ، سخت و زمان بر بود و باید ساعت ها  در خیابان ها می گشتید  تا شاید به یک کافه خوب بر میخوردید و به صورت کاملا شانسی وارد یک کافه ناشناخته می شدید . ولی این روزها با ظهورتکنولوژی های پیشرفته و همینطور شبکه های اجتماعی و بات های تلگرامی نیازی به این گشت و گذار خسته کننده نیست و به راحتیِ یک کلیک یا سرچ کردن در بات های تلگرامیِ متنوع می توانید در چند ثانیه ، کافه و رستوران با کیفیت مدنظر خودتان را پیدا کنید و از دورهمی های دوستانه یا استراحت در یک کافه خوب و دنج لذت ببرید .

ربات تلگرام

در این ربات تلگرامی ،از طریق سرچ کردن محل و لوکیشنی که هستید یا قصد دارید بروید، می توانید نزدیک ترین کافه را پیدا کنید و یا از طریق نام و آدرس، در مورد کافه مورد نظرتان اطلاعات کافی به دست بیاورید .

بخوانید :
آموزش نحوه دانلود ویدئو لایو اینستاگرام

ربات تلگرامی واژه یاب یک فرهنگ لغت فارسی ، عربی و انگلیسی کامل است . شاید برای شما هم مثل من بارها اتفاق افتاده باشد که با کلماتی در طول روز بر بخوریم که  معنی آنها را نمی دانیم . قطعا این روزها راحت ترین و ساده ترین کار سرچ کردن در اینترنت و پیدا کردن معنی کلمه مورد نظر است . وب سایت واژه یاب یکی از بهترین سایت های پیدا کردن معانی واژه ها در فضای اینترنت است . درکنار سایت واژه یاب، برای دسترسی سریع تر به معنی کلمه ها ، می توانید از ربات تلگرامی واژه یاب @vajehyabbot استفاده کنید . بعد از باز شدن صفحه این ربات تلگرام پرکاربرد روی گزینه Start کلیک کنید . در اینجا فقط کافی است لغت فارسی ، انگلیسی یا عربی مورد نظر خودتان را برای این ربات بفرستید و ربات هم سریعا جواب شما را می دهد و معنی کلمه را برای شما میفرستد . این را هم لازم است بگوییم با دستور /dicmod می توانید قابلیت ترجمه فارسی به انگلیسی را فعال یا غیر فعال کنید . اگر لغتی را هم برای ربات ارسال کردید که واژه یاب معنی آن لغت را بلد نباشد به شما پیغام میدهد و همانطور که در بالا هم اشاره کردیم از این ربات می توانید  برای پیدا کردن معنی واژه های انگلیسی ، عربی و همین طور معنی دقیق کلمات فارسی استفاده کنید .

ربات تلگرام

شما هم اگر از بات های پرکاربرد و مفیدی استفاده می کنید، خوشحال می شویم با ما درمیان بگذارید تا ما در مقالات بعدی سوشال این ربات های تلگرامی جذاب را به بقیه همراهان و دوستان معرفی کنیم .

رضا رفیعی

موسس مجموعه های سوشال و اینستاسنتر , مشاور و مدرس در حوزه کارآفرینی در شبکه های اجتماعی.

    نوشته‌های مرتبط