بهترین دوره آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام که شرکت کردم!!!

آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام

این نظر یکی از شرکت کنندگان در دوره ویدیویی آموزش کسب درآمد رایگان از اینستاگرام در سوشال بود!! در این کلاس 10 روزه جناب رفیعی به صورت کاملا رایگان به آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام میپردازند. اما در این بین یک سؤال پیش می آید؛ در این دوره چه چیزی آموزش داده میشود که مخاطبان به این شکل رضایت خود را از مفاهیم آن ابراز میکنند؟

مطمئنا دوره های مختلفی در سطح وب وجود دارد که از کیفیت بالایی برخوردار اند اما وجه تمایز و برتری این آموزش رایگان نسبت به دیگر دوره ها چیست؟ در ادامه مقاله به توضیح تفاوت ها و نقاط قوت این دوره نسبت به دوره های دیگر میپردازیم و مفاهیم آن را برای شما بیان میکنیم.

در آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام چه گفته شد؟

در آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام چه گفته شد؟

در آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام چه گفته شد که در دیگر دوره ها گفته نشد؟ در اغلب دوره هایی که در وب فارسی با آنها برخورد میکنید مدرسان عزیز در مورد چگونگی راه اندازی یک پیج اینستاگرامی و مدیریت آن در سطوح پایین صحبت میکنند. سرفصل این دوره های اغلب چنین مواردی هستند:

 • هشتگ گذاری
 • انتخاب نام
 • انتخاب برند
 • نوشتن بیو (BIO)
 • نوشتن کپشن
 • قرار دادن پست
 • و…

مطمئنا تمامی این موارد نکات و ایده های مناسبی هستند که میتوانند به کسب درآمد از اینستاگرام کمک کنند و مدرسان دیگر در آموزش های رایگان خود به خوبی این موارد را پوشش میدهند اما زمانی که صحبت از یک دوره آموزشی میشود شاید بهتر است سرفصل ها و حتی کل محتوا کمی خلاقانه تر باشد!!

آموزش های مربوط به تمام نکات بالا به صورت رایگان در کل سطح وب وجود دارند که میتوان بدون نیاز به دانلود دوره و… آن ها را در مقالات مختلف و حتی مقالات سایت سوشال پیدا کرد. مهم ترین موضوع برای یک آموزش رایگان، ذائقه و “نیاز” مخاطب است، چیزی که در این دوره رایگان به خوبی به آن توجه شده است؛ اما منظورمان از نیاز مخاطب چیست؟

نیاز مخاطب از آموزش های رایگان

موضوع این است که اغلب افرادی که کلماتی مانند آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام و غیره را جستجو میکنند، به دنبال راه های افزایش فروش و افزایش فالور و… پیج خود نیستند، بلکه آنها به دنبال یک یا چند ایده اولیه و مناسب برای شروع کار خود هستند. شخصی که تا به حال نتواسته از اینستاگرام درآمدی را کسب کند و هنوز در انتخاب ایده اولیه و چگونگی کسب درآمد مشکل دارد، مطمئنا نمیتواند نهایت استفاده را از چگونگی مدیریت پیج اینستاگرام داشته باشد.

بخوانید :
چگونه برند شخصی در اینستاگرام بسازیم؟

جناب رفیعی در این آموزش تصویری رایگان کسب درآمد از اینستاگرام، به خوبی به این نیاز مخاطب توجه کرده و به جای آموزش مفاهیم پایه، به قدم صفر کسب درآمد از اینستاگرام، یعنی ایده های درآمدی پرداخته است!!

ایده های کسب درآمد از اینستاگرام 

ایده های کسب درآمد رایگان از اینستاگرام 

در این دوره، 2 ایده از مهم ترین و بهترین ایده های کسب درآمدی در اینستاگرام به مخاطبان پیشنهاد میشود و خلاقیت در ارائه همین ایده ها، باعث شده تا تمامی شرکت کنندگان درآن نظر مثبت خود را ابراز کنند و از شرکت در آن اظهار رضایت داشته باشند. این دو ایده به خوبی توضیح داده شده و چگونگی کسب درآمد از آن به مخاطبان نشان داده میشود.

البته این 2 ایده موجود در آموزش رایگان ، از محصول بزرگتری به نام ایده های کسب درآمد از اینستاگرام استخراج شده اند. دوره رایگان ده روزه در اصل پیش درآمد و معارفه ای برای محصول ایده های کسب درآمد از اینستاگرام است!! شاید بتوانیم به راحتی بگوییم که اغلب مخاطبان این دوره رایگان پس از مشاهده ویدیو ها آموزشی به سراغ محصولغیر رایگان میروند و آن را خریداری میکنند، اما دلیل چیست؟ بگذارید جواب این سؤال را از زبان یکی از مخاطبان دوره بگوییم.

از خانم جوانی که پس از شرکت در دوره حضوری رایگان آموزش، بلافاصله به ثبت نام در دوره غیر رایگان پرداخته بودند، سؤال کردیم که دلیل ثبت نام شما آن هم به این سرعت چه بود؟ در جواب با چنین پاسخی روبرو شدیم؛

((دو ایده ای که در محصول رایگان با آنها روبرو شدم ایده های واقعا جذاب و مناسبی بود که در همین سطح از آموزش هم میتوانست به کسب درآمد از اینستاگرام ختم شود، با این حالبا خود گفتم زمانی که چنین ایده هایی در محصول رایگان ارائه میشوند، مطمئنا ایده های محصول غیر رایگان بسیار جذاب تر و بهتر است و با این استدلال در دوره پولی شرکت کردم))

بخوانید :
اگر این صفات کارآفرینی را دارید شغل تان را ترک کنید

چگونه در آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام شرکت کنیم؟

چگونه در آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام شرکت کنیم؟

با توجه به اینکه شرکت در این دوره هیچ هزینه ای در بر ندارد و عملا مخاطب علاقه مند برای شرکت در آن نیاز به هیچگونه ریسکی ندارد، تعداد بسیار زیادی از مطالعه کنندگان این مقاله علاقه به ثبت نام در این آموزش رایگان را دارند. برای شرکت در این دوره 10 روزه کافی است تا به صفحه آن رجوع کنید. میتوانید از طریق این لینک به صفحه گفته شده بروید و در آنجا از قسمت راست صفحه، گزینه دانلود رایگان را انتخاب کنید.

متأسفانه از آنجایی که این دوره رایگان است، بعضی از افرادی که محتوای آن را دانلود میکنند، برای آن ارزش خاصی قائل نمیشوند و آن را در قسمتی از رایانه خود نگاه میدارند تا زمانی برای مشاهده کامل آن وقت بگذارند، در حالی که به احتمال زیاد این زمان هیچگاه فرا نمیرسد. از همین رو پیشنهاد اکید میکنیم که قبل از دانلود رایگان این آموزش، زمان خود را برای مشاهده آن آزاد کنید و پس از آنکه مطمئن شدید بعد از دانلود میتوانید کل محتوا را ببینید، آن را از سایت دریافت کنید.

کلام آخر

کسب درآمد از اینستاگرام یکی از خواسته های اغلب افراد از جمله:

 • نوجوانان
 • جوانان
 • خانم های خانه دار و شاغل
 • و…

است. روند کسب درآمد از این شبکه اجتماعی به هیچ عنوان به صورت صعودی-ناگهانی، نیست و نیاز به صرف زمان و خلاقیت دارد. پیشنهاد میکنیم از پکیج های دروغینی که در سطح وب با عناونین جذاب، وعده یک شبه پولدار شدن شما در اینستاگرام را میدهند استفاده نکنید و این روند را به صورت اصولی طی کنید. در این مقاله در مورد آموزش رایگان کسب درآمد از اینستاگرام در دوره 10 روزه سایت سوشال توضیح دادیم و در مورد کیفیت آن نکاتی را بیان کردیم. امیدواریم بتوانید از این آموزش نهایت استفاده را ببرید. با آرزوی موفقیت.

مهدی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *