3 ایده واقعی کسب درآمد بدون سرمایه

کسب درآمد بدون سرمایه

کسب درآمد بدون سرمایه؛ یکی از پرجستجو ترین کلمات در موتور های جستجو سطح وب فارسی، در یکی دو سال گذشته بوده است. این موضوع میتواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله کاهش سطح درآمدی جامعه و…

روش های زیادی برای کسب درآمد بدون سرمایه  وجود دارد. کسب درآمد از استخدام، کسب درآمد از کارهای فریلسنری، کسب درآمد از بازاریابی و…

در این مقاله قصد داریم روش های کسب درآمدی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر اینکه نیازی به سرمایه برای راه انداری ندارند، قابل انجام در منزل و هستند و برای انجام آنها محدودیت مکانی وجود ندارد.

کسب درآمد بدون سرمایه در منزل

اگر به دنبال شغل های بدون سرمایه معمولی هستید، باید این را بدانید که به احتمال زیاد استخدام بهترین گزینه پیش روی شماست. زیرا عملا برای انجام هرکاری نیاز به یک سرمایه اولیه (حتی اندک) دارید. اما در ادامه روش های کسب درآمد بدون سرمایه در منزل را برای شما بیان میکنیم که با انتخاب هرکدام از آنها علاوه بر اینکه فرصت استخدام زیادی به دست می آورید، میتوانید بدون نیاز به حضور در محل کار و یا حتی استخدام شدن، به صورت آزادانه به کسب درآمد بپردازید.

بسیاری از افراد (اغلب افراد بالای 30 سال) زمانی که نام کسب درآمد از اینترنت را میشوند دچار ضعف میشوند و تصور میکنند که کار با رایانه و اینترنت بسیار دشوار و سخت است. در صورتی که واقعا این موضوع به این صورت نیست. کسب و کار اینترنتی دارای درآمد بسیار زیادی است و واقعا این درآمد ارزش آن را دارد که کمی زمان برای فراگرفتن علوم رایانه و اینترنت برای آن صرف کنیم.

از جمله ایده های پولساز کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه در منزل میتوان به تولید محتوا اشاره کرد.

کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه از تولید محتوای سایت

تولید محتوای سایت از جمله مشاغل پرطرفدار در زمان حاضر است. با توجه به اینکه رقابت در حوزه بهینه سازی سایت ها (seo) در زمان حاضر بسیار زیاد است و یکی از مهم ترین فاکتور ها برای رتبه بندی سایت در موتور های جستجو تولید محتوا است، شرکت ها و مدیران سایت های بسیار زیادی به دنبال استخدام نیروهای تولید محتوا هستند.

تولید محتوا از مشاغلی است که بدون نیاز به حضور در محل کار نیز قابل انجام است و شاید بتوان از تولید محتوا به عنوان یکی از بهترین ایده های کسب درآمد خانگی نام برد. درآمد یک نیروی تولید کننده محتوا نسبت به سطح کار وی تعیین میشود و اغلب به ازای هرکلمه در متن نوشته شده مشخص میشود. در “کمترین حالت” درآمد یک نیروی تولید محتوای مبتدی به ازای هر ساعت کار، 4 الی 5 هزار تومان است که این درآمد مطمئنا در ادامه نیز افزایش پیدا میکند و میتواند در ازای هر ساعت تا 30 هزار تومان نیز ارتقا یابد. (منظور درآمد نیروهای حرفه ای تولید محتوا است)

بخوانید :
6 روش کاهش استرس برای مدیران و کارآفرینان ( روش 1 و 4 مهم تر هستند ، حتما امتحان کنید)

برای فراگرفتن علم تولید محتوا در ابتدا نیاز به آشنایی ابتدایی با موارد سئو سایت دارید و پس از آن باید به صورت تخصصی وارد حوزه سئو محتوا شوید. سایت های بسیاری در وب فارسی این آموزش ها را به صورت رایگان و پولی در اختیار کاربران قرار میدهند. همینطور میتوانید به جای خودآموزی به شرکت های طراحی سایت و سئو مراجعه کنید و به عنوان کارآموز تولید محتوا در آن جا به یادگیری رایگان تولید محتوا بپردازید.

کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه از تولید محتوای شبکه های اجتماعی

بازاریابی اینترنتی یک حرفه بسیار پولساز است. در گذشته زمانی که صحبت از بازاریابی اینترنتی میشد، ذهن اغلب افراد به سمت کسب درآمد از ایمیل مارکتینگ میرفت. اما امروزه شرایط کاملا متفاوت است. بازاریابی اینترنتی بر مبنای شبکه های اجتماعی و سایت پیش میرود و کسب درآمد از آنها بسیار راحت تر شده است.

برای راه اندازی سایت و کسب درآمد از آن نیاز به سرمایه دارید، این سرمایه ممکن است از 700 هزار تومان تا چندین میلیون تومان نیز باشد اما در مقابل برای کسب درآمد از شبکه های اجتماعی به هیچ سرمایه ای نیاز ندارید. ایده ای که در این بخش قرار است برای شما توضیح دهیم؛ کسب درآمد بدون سرمایه از تولید محتوای شبکه های اجتماعی است.

کسب درآمد بدون سرمایه از اینستاگرام

فعلا پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در ایران و اغلب کشور های جهان، شبکه اینستاگرام است و مخاطب بیشتر نیر در علم بازاریابی اینترنتی به معنای درآمد بیشتر است. روش های بسیار زیادی برای کسب درآمد از اینستاگرام وجود دارد. شاید نهایتا شما با یک یا چند ایده کسب درآمد از آن آشنا باشید اما در محصول 30 ایده کسب درآمد از اینستاگرام به صورت مفصل به این موضوع پرداخته ایم که میتواند دید بسیار مناسبی درمورد راه های درآمدی موجو دراینستاگرام به شما بدهد.

اما کسب درآمد از تولید محتوا یکی از رایج ترین روش های کسب درآمد در شبکه های اجتماعی است. برای این کار، راه های زیادی در مقابل شما قرار دارد:

 

 • کسب درآمد از مدیریت پیج اینستاگرام شرکت ها
 • بازاریابی محصول دیگران در اینستاگرام و فروش آن
 • فروش محصولات خودتان
 • تولید محتوا، جذب مخاطب و کسب درآمد از دریافت تبلیغات

 

مطمئن باشید تمامی روش های توضیح داده شده در بالا دارای درآمد واقعا مناسبی است. اگر هنوز هم دراین مورد شک دارید کافی است نگاهی به یکی از سایت های آگهی بیندازید و ببینید چه تعداد از شرکت ها نیاز به استخدام نیرو های تولید کننده محتوای شبکه اجتماعی یا سایت به صورت کار در محل و یا دورکاری دارند.

بخوانید :
چگونه برند شخصی در اینستاگرام بسازیم؟

اگر بگوییم بهترین روش کسب درآمد بدون نیاز به سرمایه، کسب درآمد از تولید محتوای شبکه های اجتماعی است اغراق نکرده ایم. درآمد یک نیروی تولید کننده محتوا برای اینستاگرام میتواند به ازای 8 ساعت برابر حداقل حقوق اداره کار باشد و در صورتی که این نیرو به خوبی با مبانی بازاریابی اینستاگرام آشنا باشد درآمدی که متوجه آن است بسیار بیشتر از حقوق ذکر شده است و میتواند عملا به کسب درآمد میلیونی بدون سرمایه و از اینستاگرام بپردازد.

کسب درآمد بدون سرمایه با تایپ

اگر به دلایل مختلف علاقه ای به کسب درآمد در زمینه های ذکر شده در بالا ندارید، پیشنهاد ما کسب درآمد بدون سرمایه از خدمات تایپ است. مطمئنا درآمدی که از تایپ برای شما حاصل میشود بسیار کمتر از درآمدی است که در تولید محتوای سایت و یا تولید محتوای شبکه های اجتماعی کسب میکنید.

اما کسب درآمد از این روش نیازی به دانش خاصی ندارد. تنها چیزی که شما نیاز دارید یک رایانه است که دراغلب منازل پیدا میشود. شاید درمورد سرعت تایپ خود نگران باشید اما باید این را بدانید که سرعت تایپ شما نیز پس از مدت کوتاهی افزایش پیدا میکند و جای نگرانی از این بابت نیست.

برای کسب درآمد از تایپ در منزل، بهتر است در ابتدا کمی تمرین کنید. میتوانید در سیستم های وبلاگ دهی رایگان یک وبلاگ بسازید و متن سایت های مختلف را درآن تایپ کنید (سعی کنید به سراغ متن های تخصصیِ درسی بروید تا پیشرفت شما سریع تر باشد). پس از آن که متوجه شدید برای دریافت پروژه تایپ آماده اید میتوانید با مراجعه به سایت هایی مانند سایت انجام میدم و یا سایت پونیشا، به دنبال پروژه باشید. بهتر است با توجه به اینکه در ابتدای کار هستید هزینه تایپ خود را کمتر از بقیه فریلنسر ها تعیین کنید تا علاوه بر کسب درآمد بیشتر بتوانید مهارت های تایپ خود را افزایش دهید.

در ضمن بهتر است تا همواره به دنبال افزایش سطح مهارت خود در تایپ باشید و برای یادگیری تایپ 10 انگشتی نیز تلاش کنید.

در این مقاله در سایت سوشال سعی شد تا شمارا با 3 ایده کسب درآمد بدون سرمایه آشنا کنیم. شاید در سطح وب ایده های بیشتری برای شما وجود داشته باشد اما مطئن باشید که ایده های ذکر شده در این مطلب از پربازده ترین ایده ها هستند و اصطلاحا “امتحان خود را پس داده اند” پس پیشنهاد میکنیم به جای صرف زمان بیشتر و تعلل در شروع کسی و کار خود، تصمیم خود را بگیرید و پایه های کسب و کار خود را پی ریزی کنید. با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

 

مهدی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *