سوشال

راز موفقیت در زندگی بالاخره کشف شد ! (معرفی 1+6 راز موفقیت )

راز موفقیت در زندگی

آیا می دانید با دانستن این راز موفقیت که کشف شده می توانید در هر کاری که دوست دارید و هدف تان هست رتبه # 1 شوید ؟!

بسیاری از ما این جور تصور میکنیم که برای موفقیت در کار یا موفقیت در زندگی لازم است یک شرایط خاصی داشته باشیم . مثلا در یک خانواده پولدار و سطح بالا متولد شویم یا مهاجرت کنیم و به یک کشور دیگر برویم که امکانات بهتری دارد و یا …

در صورتی که ما به شما میگوییم که تمام این تصورات اشتباه است و برای موفقیت در زندگی و کار فقط و فقط باید راز موفقیت در زندگی را بدانید .

ما بررسی های زیادی در منابع مختلف انجام دادیم و در نهایت با جمع آوری اطلاعات و بررسی زندگی افراد موفق در سراسر دنیا به این 5 راز موفقیت در زندگی رسیدیم که می خواهیم با شما هم در میان بگذارم تا با اجرای این راه کارها و نکته ها شما هم به زودی به یک فرد موفق و درجه یک تبدیل شوید که خودتان از همه بیشتر به خودتان افتخار کنید .

7 راز موفقیت در زندگی که با اجرای آنها می توانید در هر چیزی رتبه # 1 باشید !

اولین راز موفقیت در زندگی : دنبال پول ندوید و کاری کنید که پول خودش به سراغ شما بیاید !

شاید به اشتباه بسیاری از ما این طور فکر کنیم که چون یکی از مهم ترین عامل های تعیین موفقیت و کیفیت زندگی میزان درآمد یا ثروت در زندگی است پس مشخصا از همان لحظه اولی که می خواهیم قدم های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنیم باید هدف اصلی و اولویت اول مان را پول بگذاریم

ولی این کاملا اشتباه است!

اولین راز موفقیت در زندگی

اولین راز موفقیت در زندگی

اگر شما جزو افرادی شوید که برای پول کار کنید و دنبال پول باشید مطمئن باشید تا آخر عمرتان باید بدوید و بدوید و در نهایت هم به هیچ جا نمی رسید . پس بهتر است هیمشه پول را نتیجه یک کار سخت و یادگیری دائمی در نظر بیرید .

هر چه قدر در افزایش ارزش های خودتان و یا کسب و کارتان بیشتر تلاش کنید قطعا نتیجه بهتری میگیرید و در نهایت هم به ثروت مورد نظرتان می رسید . پس در هر شغل و جایگاهی که هستید از وکیل و پزشک و معلم و طراح سایت و ….باید فقط تلاش کنید که بهترین کار را ارائه بدهید و هر روز هم تکنیک های به روزتری یاد بگیرید و فقط به فکر مال اندوزی نباشید .

هر چه قدر در کارتان بهترین باشید و برای بهتر شدن بیشتر تلاش کنید و هدف اصلی تان جذب رضایت مشتری و مخاطب تان باشد قطعا پول بیشتری هم در نهایت در می آورید .

مسیر موفقیت را گم کرده اید؟ این مسیر را انتخاب کنید!

دومین  راز موفقیت در زندگی : افرادی که موفق می شوند هیچ وقت از « نه » شنیدن نمی ترسند

هیچ انسان موفقی را نمی توانید پیدا کنید که در زندگی نه نشنیده باشد .

شاید شما در حال راه اندازی یک کسب و کار هستید و مثلا روز اول برای کسب اطلاعات در خصوص بازار به مغازه اول یا مشتری اول پیشنهاد میکنید که محصول یا خدمات شما را بخرد و جواب نه می شنوید ، دومی هم همین طور ، سومی هم همین طور و… از 20 نفری که روز اول خواسته خودتان را در میان میگذارید شاید در نهایت  2 نفر به درخواست شما پاسخ مثبت بدهند .

دومین راز موفقیت در زندگی

دومین راز موفقیت در زندگی

افراد ناموفق همین جا تلاش شان را قطع میکنند و فکر میکنند دیگر هیچ نتیجه ای نخواهند گرفت . اما افراد موفق هیچ وقت زود قضاوت نمی کنند و زود هم از مسیری که شروع کرده اند خسته نمیشوند .

بخوانید :
6 روش کاهش استرس برای مدیران و کارآفرینان ( روش 1 و 4 مهم تر هستند ، حتما امتحان کنید)

بلکه سعی میکنند فردا روش ارائه به مشتری را تغییر بدهند یا یک راهکار جدید تری به کار بگیرند و به هر طریقی به موفقیت برسند . پس اگر می خواهید مانند آدم های موفق زندگی کنید باید زود خسته نشوید و از نه شنیدن نترسید .

راهنمای مهندسی کسب و کار اینترنتی

سومین راز موفقیت در زندگی :  سخت تلاش کنید

قطعا یکی از مهمترین راز های موفقیت در هر کاری سخت تلاش کردن و به عبارت بهتر هوشمندانه تلاش کردن است . اگر شما هر روز تا ساعت 11 صبح می خوابید و  بعد هم روی کاناپه درزا می کشید و در حال خوردن انواع تنقلات به رویاهای خودتان فکر می کنید و در نهایت هم با خواندن چند کتاب انگیزشی و قانون جذب  می خواهید فرد موفقی شوید قطعا فقط در خواب می توانید این مسیر را طی کنید و موفق شوید ! افراد موفق بیشتر از هر شخص دیگری برای کارشان و رسیدن به اهداف شان تلاش می کنند .

پس شاید همه افراد این رازهای موفقیت در زندگی را بارها و بارها بخوانند ولی افراد کمی هستند که حاضرند برای رسیدن به اهداف شان تلاش کنند . پس برای رسیدن به موفقیت نیاز به تلاش شبانه روزی دارید .

چهارمین راز موفقیت در زندگی : از اشتباه کردن نترسید

بعضی از افراد انقدر از شکست خوردن در هر کاری می ترسند که اصلا جرئت نمی کنند سمت هیچ کاری بروند و خب پس چه طور توقع دارند که به موفقیت برسند ؟

افراد موفق نه تنها از شکست خوردن و اشتباه کرذن نمی ترسند بلکه خودشان به سوی آنها می روند!

چون می دانند که می توانند از هر شکستی درس بگیرند و یک پله بالاتر بروند و می دانند که اشتباه و شکست در هر کاری اجتناب ناپذیر است . اینکه ما حال حاضر افراد موفق را ببینیم و فکر کنیم ما هم همین فردا می توانیم به جایگاه آنها برسیم بدون هیچ شکستی قطعا توهمی بیش نیست . افرادی که عادت دارند در زندگی هیچ شکستی نخورند برای شکست آماده نیستند و در این جور مواقع سریع تر زمین می خورند و دیگر نمی توانند بلند شوند .

6 روش کاهش استرس برای مدیران و کارآفرینان ( روش 1 و 4 مهم تر هستند ، حتما امتحان کنید)

پنجمین راز موفقیت در زندگی :  افراد موفق صبور هستند چون میدانند در نهایت به موفقیت می رسند

قطعا همه ما دوست داریم که یک شبه به موفقیت برسیم و گاهی انقدر برای موفق شدن عجولیم که مسیر را بارها و بارها اشتباه می رویم .

پنجمین راز موفقیت در زندگی

پنجمین راز موفقیت در زندگی

و جالب است بدانید که افرادی که یک شبه به موفقیت می رسند مثلا پدر و خانواده ای پولدار دارند و یک شبه ثروت زیادی به آنها می رسد یا با یک معامله پرسود و شانسی به یکباره ثروت زیادی به دست می آورند همانقدر هم سریع همه چیز را از دست می دهند ، چون برای موفقیت شان تلاش نکرده اند و مسیر درست را طی نکرده اند به پوچی و افسردگی می رسند . و هیچ چیزی ارضایشان نمی کند و برایشان ارزشی ندارد . و بالعکس شاد ترین افراد کسانی هستند که با طی کردن مسیر درست و در طول زمان به موفقیت رسیده اند .

بخوانید :
آموزش نحوه ارسال پست در اینستاگرام به زبان ساده

7 توصیه از فوق ستاره های فروش در دنیا، برای شما که می خواهید قهرمان دنیای بازاریابی و فروش شوید

ششمین راز موفقیت در زندگی : تمرکز روی داشته هایی که داریم

بهتر است به جای اینکه تمرکز روی نداشته های تان و هر چیزی که نتوانستید در زندگی به آن برسید  و هر روز هم افسرده تر شوید روی هر چیزی که دارید تمرکز کنید . مثلا اگر استعداد نقاشی ندارید ولی نویسنده خوبی هستید به جای انکه هر روز بشینید و به زندگی نقاشان موفق فکر کنید و در آرزوی نقاش شدن از این کلاس به آن کلاس بروید و در نهایت هم به هیچ موفقیت چشم گیری نرسید بهتر است روی همان مهارت نویسندگی تان تمرکز کنید و مطئن باشید خیلی سریع تر از چیزی که فکر کنید می توانید موفق شوید .

7 راه رسیدن به قله موفقیت در فروش و بازاریابی در شبکه های اجتماعی

هفتمین راز موفقیت در زندگی : داشتن اهداف واضح و مشخص است

اگر زندگی افراد موفق در دنیا را بررسی کنید یکی از مهمترین ویژگی هایی که در همه افراد موفق مشترک است این است که همه آنها از همان ابتدای قدم گذاشتن در مسیر موفقیت اهداف خودشان را واضح و روشن تعیین کرده اند و بعد از تعیین اهداف شان فقط و فقط روی همان ها تمرکز می کنند و برای رسیدن به آنها تلاش می کنند .

هفتمین راز موفقیت در زندگی

هفتمین راز موفقیت در زندگی

و یکی از بهترین روش هایی که افراد موفق در دنیا برای تعیین اهداف شان به کار میکرند استفاده از دفتر یادداشت برای ثبت ایده ها و اهداف شان است . پس شما هم اگر می خواهید قدم در راه موفقیت بگذارید باید اهداف تان را با جزئیات تمام بنویسید .

مثلا اگر می خواهید سال بعد همین موقع درآمد بیشتری داشته باشید نگویید هدف من این است که پولدار شوم . بلکه بگویید من می خواهم تا اردیبهشت سال بعد ماهانه 10 میلیون تومان درآمد داشته باشم . یا اگر می خواهید وزن مناسبی داشته باشید فقط نگویید من تا ماه بعد می خواهم لاغر شوم . بلکه دقیقا بگویید من تا ماه بعد می خواهم 3 کیلو گرم وزن کم کنم یا به وزن ایده آلم که 58 کیلوگرم است برسم . پس تعیین اهداف دقیق مسیر حرکت را برای شما روشن می کند و می توانید سریع تر به موفقیت برسید .

سمینار بزرگ فانوس
رضا رفیعی

موسس مجموعه های سوشال و اینستاسنتر , مشاور و مدرس در حوزه کارآفرینی در شبکه های اجتماعی.

    نوشته‌های مرتبط