سوشال

نشانه هایی که می گوید شما میلیونر خواهید شد

میلیونر شدن

میلیونر شدن آرزوی خیلی هاست.  در دنیای امروزی، رسیدن به چنین آرزویی ممکن است کمی دشوار باشد اما در واقعیت شما می توانید با کمی تلاش و کوشش به ثروتی که همیشه آرزویش را در ذهن می پروراندید برسید. در این پست از سوشال نشانه هایی را معرفی خواهیم کرد که با دیدن آن ها در خودتان می توانید متوجه شوید که در اینده میلیونر خواهید شد و حتی می توانید ثروت تان را از آنچه که هست بیشتر کنید. پس در این مقاله همراه ما باشید.

 از همان سنین کم به کسب ثروت و در آمدزایی روی آورده اید:

یکی از بارزترین صفاتی که افراد میلیونر و میلیاردر دارند این است که از همان سنین کودکی یا نوجوانی به کسب درآمد فکر می کردند. اگر نگاهی به دنیای ثروتمندان بیندازید حتما نمونه های زیادی را می بینید که چنین صفتی دارند.  اگر شما هم از همان  دوران کودکی یا نوجوانی صفت کارآفرینی داشتید و می خواستید از گزینه های مختلف درآمدزایی کنید می توانید به اینده تان امیدوار باشید. شما فردی هستید که حتی در شرایط سخت و دشوار هم می توانید راهی برای کسب پول پیدا کنید.

آرزوهای بزرگی دارید:

اگر در دوران مدرسه به نمرات پایین قانع نبودید یا همیشه آرزوهای بزرگ در سر می پروراندید می توانید به خودتان کمک کنید و در آینده نه چندان دور، به فردی میلیونر تبدیل شوید. افراد بزرگ و ثروتمند همیشه ارزوهای بزرگی هم در سر دارند. پس بزرگ فکر کنید تا بزرگ شوید.

 جذاب هستید:

اگرچه خیلی ها این موضوع را قبول ندارند اما تحقیقات انجام شده در دانشگاه تگزاس نشان می دهد افراد جذاب  سه الی چهار درصد بیشتر از دیگران پول در می آورند. این موضوع به نظر عجیب می رسد اما مثل اینکه واقعیت دارد. مطالعاتی که در این زمینه انجام شده است نشان می دهد این افراد می توانند سخنرانان خوبی باشند و فروش های بیشتری انجام دهند. به نظر می رسد این مقوله به اعتماد نفس افراد هم مرتبط است.

ذهن فعالیت محوری دارید:

جزو افرادی هستید که وقتی فرصتی را پیش رویشان می بینند سریع دست به کار می شوند و تلاش می کنند از این فرصت به نفع خود استفاده کنند؟ اگر پاسخ تان به این سوال مثبت است تبریک می گوییم. شما در آینده جزو افراد میلیونر و حتی میلیاردر جامعه ما خواهید بود.

بخوانید :
نگاهی کلی به هشتگ و کاربردهای آن در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام

 حس فوریت و اضطرار را در خود دارید:

میلیونرها افرادی هستند که هیچ وقت برای سرمایه گذاری یا آغاز کسب وکار جدید منتظر فرصت عالی نمی مانند. بیشتر آن ها خیلی خوب می دانند که هیچ لحظه ای برای درآمدزایی بهتر از امروز نیست. شاید فرصتی که امروز پیش رویمان قرار گرفته دیگر در روزهای بعدی زندگی فراهم نباشد. نشستن و منتظر بهترین زمان برای تحقق رویاها بودن دردی را دوا نمی کند. شروع به کار کنید و همین امروز برای رسیدن به اهدافتان تلاش نمایید.

بیشتر از پول خرج کردن بر روی پول کسب کردن تمرکز دارید:

شکی نیست که افراد ثروتمند برای افزایش درآمد و دارایی خود برنامه مستحکمی تدوین می کنند. آن ها بیشتر از اینکه به فکر خرج کردن پول باشند به فکر درآمدزایی و کسب آن هستند.

این افراد پول هایی که به سختی درآورده اند را هوشیارانه خرج می کنند و می دانند بهترین روش برای میلیونر شدن سرمایه گذاری بر روی آن چیزی است که به دست می آورند.

ذهن بازی دارید:

هیچ کس نمی داند فرصت های زندگی کی در اختیارش قرار می گیرد. اگر نتوانید به سرعت به فرصت هایی که پیش رویتان قرار می گیرد پاسخ دهید قطعا برنده نخواهید شد.  اگر ذهنتان به اندازه کافی باز باشد می توانید از این فرصت ها برای کسب ایده های جدید و عملی کردن این ایده ها استفاده کنید.

در دوران دبیرستان فرد محبوبی بوده اید:

تحقیقات انجام شده ننشان می دهد افرادی که در دبیرستان دوستان خوبی داشتند و روابط شان با آن ها در حد قابل قبولی بوده است  بهتر از دیگران می توانند در دوران بزرگسالی پول در بیاورند.

 می توانید با کمترین امکانات زندگی کنید:

مطالعه زندگینامه افراد مشهور و ثروتمند درس های خوبی به ما می دهد. یکی دیگر از صفات رایجی که بین افراد ثروتمند وجود دارد این است که آن ها می توانند با کمترین امکانات زندگی کنند. به همین خاطر است که بیشتر این افراد مشهور به جای سوار شدن ماشین های لوکس آنچنانی از خودروهای معمولی استفاده می کنند و هزینه خودشان را صرف خرید ایتم های لوکس و مجللی که بسیار هم گران قیمت هستند نمی کنند.

اگر شما هم چنین ویژگی دارید حتما در اینده فرد مشهور و ثروتمندی خواهید شد.

بخوانید :
سه استراتژی میلیاردرها برای موفقیت که باید بدانید!

برای خودتان مربی دارید:

شکی نیست که خیلی از افراد مشهور و ثروتمند موفقیت هایشان را به داشتن مربی نسبت می دهند. آن ها بر این باورند که از مربیانشان درس های زیادی آموخته اند و تلاش کرده اند از این درس ها در زندگیشان بهره ببرند. شما هم خوب به این موضوع فکر کنید. اگر اکثریت قریب به اتفاق زمان تان را با افرادی سپری کنید که هیچ نفعی برایتان ندارند و نمی توانند شما را به سمت اهدافتان سوق دهند چه اتفاقی روی می دهد؟ ایا در این شرایط شما هم می توانید فردی خوش بین باشید و برای رسیدن به رویاهایتان انگیزه کافی داشته باشید ؟ قطعا خیر. به عبارت دیگر  اگر می خواهید فرد ثروتمندی باشید باید با میلیونرها ارتباط برقرار کنید. این افراد را مربیان زندگی خودتان قرار دهید و از ایده های انگیزه بخششان کمک بگیرید.

در گذشته زندگی نمی کنید:

در گذشته زندگی نکنید

صحبت کردن از خاطرات خوب گذشته چیز بدی نیست و حتی می تواند باعث شادی و خوشحالی شما باشد اما اگر می خواهید میلیونر شوید بهتر است دست از سر گذشته بردارید. به قول خودمان گذشته ها دیگر گذشته و قرار هم نیست برگردد. شما باید در همین لحظه زندگی کنید و برای آینده تان برنامه ریزی نمایید.

راه اندازی کسب وکار جدید: مراحل و دستورالعمل های موجود

 

 اهداف زندگی تان را از قبل تعیین می کنید:

اهدافتان را تعیین کنید

افراد ثروتمند و میلیونر برای خودشان برنامه ها و اهداف طولانی مدت و کوتاه مدت دارند. انسان ها به طور اتفاقی و تصادفی ثروتمند نمی شوند. بلکه این برنامه ریزی و زمانبندی درست است که آن ها را در چنین مسیری قرار می دهد.

اگر شما هم برای زندگی تان هدف گذاری می کنید قطعا میلیونر خواهید شد.

 می دانید چگونه باید نقاط قوت تان را تقویت کنید:

خیلی از افراد مشهور و ثروتمند هستند که تنها از یک درصد نیرویشان استفاده کرده اند و به موفقیت رسیده اند. افراد میلیونر می توانند نقاط قوت خودشان را شناسایی کنند و این نقاط قوت را بیشتر از قبل تقویت نمایند.

 فرد خوش بینی هستید:

افراد میلیونر این ظرفیت را دارند که  چالش های موجود را درک کنند و برای غلبه بر آن ها راه حل مفیدی بیابند. این افراد خودشان زندگیشان را می سازند و خوش بینانه به حل مشکلات موجود می پردازند.

رضا رفیعی

موسس مجموعه های سوشال و اینستاسنتر , مشاور و مدرس در حوزه کارآفرینی در شبکه های اجتماعی.

    نوشته‌های مرتبط