سوشال

2 ترفند مخفی تلگرام : مشاهده پیام ها بدون تیک خوردن و استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام

ترفند تلگرام

این روزها تلگرام پای ثابت اپلیکیشن های نصب شده روی گوشی های هوشمند بسیاری از ما است . به همین خاطر یادگیری ترفندهای تلگرام می تواند برای بسیاری از ما جذاب و بسیار پر کاربرد است .

در این مقاله سوشال در خصوص دو ترفند تلگرام یعنی دیدن پیام بدون تیک خوردن و استفاده همزمان از دو یا چند اکانت صحبت می کنیم :

چگونه پیام های دریافتی را بدون اینکه تیک بخورد و فرستنده متوجه شود ببینیم؟

وقتی یک پیامی را برای کسی می فرستیم یا شخصی برای ما پیام می فرستد، خوردن یک تیک کنار پیام برای شخص فرستنده یعنی اینکه پیغام با موفقیت فرستاده شده است و خوردن دو تیک یعنی فرد مقابل پیام را دیده است . ولی گاهی پیش می آید که پیامی را می بیند اما تمایل ندارید فرستنده متوجه شود که شما پیغام را دیده اید. برای اینکه شخص مقابل از خوانده شدن پیام توسط شما مطلع نشود باید این ترفند مخفی تلگرام را به کار ببرید :

راه اول:

نگاه کردن مخفیانه پیام ها در تلگرام

نگاه کردن مخفیانه پیام ها در تلگرام

  • بعد از باز کردن تلگرام خود ، Setting را انتخاب کنید و بعد روی Notification and Sounds را بزنید و بعد هم گزینه Popup Notification را انتخاب کنید.
  • در این صفحه ای که وارد می شوید 4 گزینه وجود دارد که با انتخاب گزینه  Only Screen On یا Always show popup قسمت اصلی این ترفند مخفی را رفته اید .
دیدن پیام ها به صورت پاپ آپ روی صفحه نمایش گوشی

دیدن پیام ها ب صورا پاپ آپ روی صفحه نمایش گوشی

  • بعد از انتخاب یکی از این گزینه ها ، بعد از اینکه پیامی برای شما ارسال شود، روی صفحه نمایش گوشی تان پاپ آپی نشان داده میشود که می توانید پیام را بدون اینکه تیک دوم کنار آن بخورد ببینید و فقط در صورتی کنار پیام تیک میخورد که به پیام پاسخ دهید.
بخوانید :
آموزش نحوه کار با منوی تنظیمات اینستاگرام – قسمت دوم

در این مقاله می توانید در مورد حذف تصاویر قبلی در پروفایل تلگرام و تغییر شماره تلگرام بدون پاک شدن محتویات آن بخوانید و یاد بگیرید.

راه دوم :

برای دیدن پیام ها بدون اینکه کنار آنها تیک بخورد ، می توانید وقتی پیامی را دریافت کردید ، اینترنت را قطع کنید و با خیال راحت پیام ها را ببیند . تا وقتی اینترنت را مجددا وصل نکنید تیک دوم کنار پیام ها نمی خورد .

موبوگرام

موبوگرام

راه سوم :

برای مخفی دیدن پیام ها می توانید از اپلیکیشن هایی مثل موبوگرام استفاده کنید . با نصب این اپ ها شما این امکان را دارید که پیام ها را بدون تیک خوردن ببینید.

اگر دوست دارید در مورد ارسال پیام به خودتان ! ، ارسال تصاویر با کیفیت بالا و حذف کامل اکانت از تلگرام و پاک کردن فعالیت های قبلی در تلگرام نیز بدانید می توانید این مقاله را ببینید.

چگونه چند اکانت را همزمان در تلگرام اجرا کنیم؟

در حالت عادی هر فردی فقط می تواند از یک اکانت تلگرام استفاده کند . اما شاید برخی افراد تمایل داشته باشند همزمان از دو یا چند اکانت تلگرام استفاده کنند.

برای استفاده از چند اکانت تلگرام به صورت همزمان از این ترفند مخفی تلگرام استفاده کنید :

استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام در دسک تاپ

برای استفاده همزمان از دو یا چند اکانت تلگرامی در دسک تاپ خود باید در هنگام دریافت و نصب نسخه ویندوزی تلگرام ، نسخه Portable و بدون نیاز به نصب را هم دریافت کنید .

ویژگی این نسخه این است که نیازی به نصب ندارد و می توانید آن را روی کول دیسک نگه دارید و هر زمان که به این نسخه نیاز داشته باشید از آن استفاده کنید . یک ویژگی دیگر این نسخه Portable این است که می توانید از تعداد نامحدودی اکانت تلگرامی همزمان استفاده کنید .

بخوانید :
چگونه از دسته بندی رفتاری مخاطبان در استراتژی بازاریابی محتوایی استفاده کنیم؟

این نسخه را بعد از دریافت در چند پوشه جداگانه کپی کنید . بعد از این مرحله می توانید هر کدام را جداگانه برای یک اکانت تلگرام اجرا کنید .

Callgram

Callgram

استفاده همزمان از چند اکانت تلگرام در اندروید

در دستگاه های اندرویدی برای اینکه بتوانید از چند اکانت تلگرام همزمان استفاده کنید باید از اپلیکیشن های خاصی مثل Telegram Plus ، Callgram ، Telegram Talk و … استفاده کنید . به این نکته توجه کنید که اگر به طور مثال می خواهید از سه اکانت تلگرام همزمان استفاده کنید باید از سه اپلیکیشن در کنار هم استفاده کنید.

رضا رفیعی

موسس مجموعه های سوشال و اینستاسنتر , مشاور و مدرس در حوزه کارآفرینی در شبکه های اجتماعی.

    نوشته‌های مرتبط