سوشال

دو اصل مهم برای رسیدن به موفقیت مالی که حتما باید بشناسید!

دو اصل مهم برای رسیدن به موفقیت مالی

 

با سلام و درود خدمت شما همراهان عزیز. در این مقاله قصد دارم دو اصل مهم برای رسیدن به موفقیت مالی رو خدمت شما معرفی کنم. خوندن این مقاله کمتر از 2 دقیقه وقت شما رو میگیره و خالی از لطف نیست.

شما یک مغناطیس و آهن ربای زنده هستید

شما یک مغناطیس و آهن ربای زنده هستید

شما یک مغناطیس و آهن ربای زنده هستید!

اولین اصل همون چیزی هست که به اون میگیم قانون جذب. قانون جذب میگه شما یک مغناطیس و آهن ربای زنده هستید. میگه افکارتون میدان انرژی ایجاد می‌کنند که از شما متصاعد میشه و افراد و شرایط هماهنگ با اون افکار رو به سمت خودتون جذب میکنه. هر فکری که دارید، همراه احساسات مربوط به اون، مثبت یا منفی، از شما به بیرون متصاعد میشه و افراد، شرایط، ایده ها و موقعیت های همراستا با اون فکر رو به سمت خودتون جذب میکنه.

چطور موفقیتی رو که آرزو دارید جذب کنید!

خیلی‌ها احساس می‌کنند شاید این مهم ترین قانون ذهنی هست. این <<قانون میگه:<< اگه ایده‌ای روشن از اهداف مطلوبتون داشته باشید که ثروتمند بشید و بتونید اون ایده رو مدام در ذهنتون نگه دارید، بدون شک منابعی رو به زندگی خودتون جذب می‌کنید که برای رسیدن به اون آرزوها احتیاج دارید.  هر فردی که ثروتمند و موفق شده، به این خاطر موفق و ثروتمند شده که ایده‌ی ثروت و موفقیت رو به مدت کافی و به شدت در ذهنش حفظ کرده تا این که منابع مورد نیاز برای تحققشون به زندگیش جذب شدند.

دو اصل مهم برای رسیدن به موفقیت مالی که حتما باید بشناسید

دنیای شما بازتاب افکار شماست

دنیای شما بازتاب افکار شماست!

اصل دوم معروف هست به قانون تطابق. این قانون ذهنی به شدت قدرتمندی به حساب میاد. این <<قانون میگه:<<هرچه در درون هست، همون بیرون وجود داره. میگه دنیای بیرونی شما آیینه‌ای هست که اون چیزی رو بازتاب میده که در دنیای درونتون اتفاق میفته. قانون تطابق میگه هر چیزی که بیرون از شما اتفاق میفته در تطابق کامل با چیزیست که در درون خودتون در جریان هست. وقتی میگیم دنیای بیرونتون بازتاب دنیای درونتون هست، منظور هر دو سطح آگاه و ناخودآگاه شماست.

بخوانید :
مسیر موفقیت را گم کرده اید؟ این مسیر را انتخاب کنید!

تصویر روشن اهدافتون رو در ذهن بسازید

اگه آگاهانه باور داشته باشید توانایی رسیدن به اهدافتون رو دارید و بتونید به مدت کافی و به شدت تصویری روشن از اون اهداف در ذهنتون نگه دارید، ناگهان دنیای بیرونتون با اون تطبیق پیدا میکنه.

3 بازتاب موفقیت

در سه موقعیت شاهد قانون تطبیق هستیم. اول این که افراد در دنیای بیرونی انطباق مستقیم دارند با گرایش شما. همیشه بازتاب گرایش فکری خودتون رو در چهره و رفتار افراد دوروبر خودتون می‌بینید. اگه گرایشی مثبت و خوش بینانه دارید، افراد بلافاصله به روشی مثبت و شاد به شما جواب میدن؛ حتی قبل از این که دهن باز کنید.

ارتباطات شما نشون میدن که چه کسی هستید

دومین حوزه ای که قانون انطباق رو می‌بینیم، در ارتباطات شماست. ارتباطات شما همیشه بازتاب دقیق شخصی‌ست که هستید. وقتی شاد و خوش و آرام هستید، ارتباطاتتون هم شاد و هماهنگ و پر از عشق خواهند بود. ولی وقتی افکارتون به هر دلیلی از هم گسیخته و منفی باشند، آگاهانه یا ناخودآگاه، این در ارتباطاتتون انعکاس پیدا خواهد کرد.

ثروت درونی و بیرونی

سومین جایی که قانون انطباق رو می‌بینید، مربوط به ثروت خودتون میشه. دنیای بیرونی شامل ثروت و اقدامات مالی، آیینه‌ی دنیای درون و آمادگی شماست. تنها بخش این معادله که میتونید روی اون کنترل داشته باشید، افکار آگاه خودتون هست. اگه بتونید افکار آگاهتون رو روی چیزی که میخواید و روی تصویر ثروت و وفور نگه دارید، ناگهان دنیای بیرونی واقعیت ها و تجربیاتتون، اون رو به شما بازتاب میده.

در نهایت میخوام از گفته‌های خودم نتیجه گیری لازم رو داشته باشم:

بخوانید :
چه کار کنیم تا گرفتار بلاک شدن در اینستاگرام نشویم ؟

در این جا دو نکته وجود داره که میتونید با انجام اونها این اصول رو در زندگی خودتون به کار ببندید

اول این که با دقت، مراقب افکارتون باشید. هر چیزی که در موردش فکر می‌کنید، به همراه اون احساس آرزو یا ترس رو به زندگی خودتون جذب خواهید کرد. مطمئن بشید با فکر مداوم به اون چه میخواید، همون چیزی رو که دوست دارید به زندگیتون جذب می‌کنید.

دوم این که، همیشه ذهن خودتون رو با اطلاعات جدید، ایده ها و تصویری از شخصی که قصد دارید باشید و زندگی‌ای که به دنبالش هستید، تغذیه کنید. با خلق این گرایش درونی ذهنی، جوانب بیرونی واقعیات خودتون رو عوض می‌کنید.

بسیار خوشحال شدم که تا انتهای مقاله‌ی دو اصل مهم برای رسیدن به موفقیت مالی همراه بنده بودید. باعث افتخار ماست که نظرات خودتون رو با سوشال به اشتراک بذارید. شاد و پیروز و تاثیرگذار باشید!!!

محمدرضا

روزگار جالبی داشتم و دارم. پر از اتفاقات خوب و شیرین که همه‌ی اونها برام درس و تجربه شده. از دوران کودکی با کار کردن آشنا شدم و هیچ وقت یادم نمیاد که از کار و تلاش خسته شده باشم. همیشه درسم خوب بود ولی در کنارش نمیتونستم از پول در آوردن چشم پوشی کنم. تقریبا از 11 سالگی خودم رو به استقلال مالی رسوندم. البته نه اینکه از خانواده خودم دور بمونم، ولی به اصطلاح دستم توی جیب خودم بود. هر چی بود گذشت و امروز از من یک محمدرضا عباسپور ساخت تا بتونم بهتر و بهتر برم جلو.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*