5 نمونه واقعی از کسب درآمد میلیونی

کسب درآمد میلیونی

کسب درآمد میلیونی؟ آیا واقعیت دارد؟ مطمئنا دارد. اما آیا شغلی هست که بتوان از ابتدای آن به درآمد میلیونی رسید؟ پاسخ این سؤال هم مطمئنا مثبت است اما  برای کسب و کار هایی که با سرمایه های بالا راه اندازی میشوند، نه با سرمایه کم و یا بدون سرمایه. در این مقاله قصد داریم تا شما را با چند شغل آشنا کنیم که صاحبان آن، پس از راه اندازی کسب و کار خود بدون سرمایه و با تدوام فعالیت، توانستند کسب درآمد میلیونی داشته باشند.

چه شغل هایی درآمد میلیونی دارند؟شغل هایی با درآمد میلیونی

 

ایده های کسب درآمد میلیونی، اغلب در انتها به اینترنت و دنیای وب ختم میشود. در دنیای وب، درآمد ها به صورت تساعدی رشد میکنند و این مزیت کسب و کار اینترنتی است. در ایران زمانی که صحبت از کسب و کار اینترنتی میشود، اغلب به یاد دو چیز میوفتند، اول سایت های تبلیغات کلیکی که به دلیل تبلیغات فراوان، در ذهن مخاطبان جای باز گرده اند و پس از آن سایت های فروشگاهی.

مثال هایی که در این مقاله برای شما زده میشود، نه سایت های کلیکی هستند و نه سایت های فروشگاهی، بلکه پیج های اینستاگرامی هستند که صاحبان خود را به درآمد های میلیونی رسانده اند. در ادامه 5 پیج اینستاگرامی با درآمد بالا را به شما معرفی میکنیم.

پیج اینستاگرام حسن ریوندی (طناز)

یکی از پرمخاطب ترین پیج ها در اینستاگرام، پیج طناز بزرگ، حسن ریوندی است. پیج این فرد در حال حاضر بیش از 8 میلیون نفر فالور دارد و در اصل پرمخاطب ترین پیج اینستاگرام در ایران محسوب میشود. مطمئنا با پست های طنز این فرد در اینستاگرام بار ها روبرو شده اید و از دیدن آن ها لذت برده اید.

شاید کسب درآمد میلیونی که شما به آن فکر میکنید، صرفا درآمد یک روز این پیج اینستاگرام باشد. اغلب درآمد این فرد از تبلیغات در استوری و پست های اینستاگرامی پیج خود است. در حال حاضر حسن ریوندی یکی از اینفولوئنسر (فرد تأثیر گذار) های اینستاگرامی است که افراد زیادی علاقه دارند برای تبلیغ کسب و کار خود به او مراجعه کنند.

البته برای قرار دادن تبلیغات در این پیج، باید در نوبت قرار بگیرید زیرا افراد زیادی زودتر از شما اقدام به گرفتن نوبت برای تبلیغات توسط حسن ریوندی کرده اند.

بخوانید :
در سال جدید چه معیارهایی در اینستاگرام باید مورد بررسی قرار گیرند؟

پیج اینستاگرام محمد امین کرم پور (طناز)

اینستاگرام و کسب درآمد

محمد امین کرم پور یکی دیگر از طنازان پرمخاطب در اینستاگرام است. این شخص از اولین طنازان اینستاگرامی بود و تا به حال نیز تعداد زیادی دنبال کننده برای پیج خود جمع آوری کرده است. شاید تعداد دنبال کنندگان این پیج از پیج قبلی کمتر باشد اما درآمد آن، درآمد کمتری نیست و آن به این دلیل است که این فرد برای تبلیغاتی که دریافت میکند سناریو هایی را میسازد و طبق آن، با اجرای یک نمایش طنز به تبلیغ بهتر کسب و کار میپردازد.

مطمئنا این روش تبلیغات باعث اثر گذاری بسیار زیادی میشود. شاید برایتان جالب باشد که صرفا قیمت استوری تبلیغاتی در این پیج، بیش از 15 میلیون تومان است.

پیج اینستاگرام صدف بیوتی

اگر به لوازم آرایشی علاقه داشته باشید، حتما با این پیج آشنایی دارید. این خانم در پیج اینستاگرام خود به معنای واقعی کلمه، بازاریابی محتوا را به نمایش گذاشته است. sadaf beauty با امتحان کردن انواع برند های لوازم آرایشی، آموزش آرایش و… خود را به یک برند شخصی معتبر در این زمینه تبدیل کرده است و این موضوع باعث شده تا بسیاری از برند ها و نمایندگان لوازم آرایشی به دنبال تبلیغات در این پیج اینستاگرامی با بیش از یک میلیون و هشتصد هزار فالوور باشند.

درآمد این پیج به این دلیل که اغلب مخاطبان آن خانم های علاقه مند به لوازم آرایشی هستند، درآمد میلیونی و بالایی است.

پیج اینستاگرام دانشکده خیاطی

180 هزار نفر علاقه مند به فن خیاطی مطمئنا باعث ایجاد یک درآمد سرشار و میلیونی میشوند. این را بدانید که همیشه جذب مخاطب هدفمند، باعث ایجاد درآمد بالاتری از جذب مخاطبانی از همه اقشار دارد. این پیج با آموزش خیاطی در اینستاگرام مخاطبان بسیار زیادی را جذب کرده است و به دلیل اینکه این کاربران، مخاطبان هدف هستند، صاحب پیج درآمد بالایی از تبلیغات و فروش الگو های خیاطی دارد.

پیج اینستاگرام مدیر خونه

این پیج با آموزش  اصول خانه داری، ترفندهای کاربردی، سبک زندگی و سیاست های زنانه  توانسته تعداد بالایی مخاطب را به خود جذب کند و از آن کسب درآمد میلیونی داشته باشد. نکات کوتاه و جذاب که در این پیج برای خانم ها منتشر میشود توانسته تا به حال به جذب بیش از 240 هزار مخاطب ختم شود.

بخوانید :
چگونه استراتژی قدرتمندی برای بازاریابی درونگرا ایجاد کنیم؟

مطمئنا میدانید هزینه تبلیغات در یک پیج با 240 هزار دنبال کننده ای که اغلب آن را خانم ها تشکیل میدهند، هزینه بسیار بالایی است و باعث جذب چقدر پول میشود.

اینستاگرام، یک فرصت فوق العاده کسب درآمد

کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام

تمامی نمونه پیج هایی که در بالا برای شما نمایش داده شد، بدون هیچ سرمایه ای راه اندازی شده اند و در حال حاضر به کسب درآمد میلیونی پرداخته اند.
اینستاگرام یک شبکه اجتماعی مملو از مخاطب است. ما میتوانیم مانند اغلب افراد عادی زمان فراغت خود را در آن بگذرانیم و یا اینکه مانند برخی دیگر به کسب درآمد در آن مشغول شویم.

برای راه اندازی یک پیج اینستاگرام، به هیچ سرمایه مالی نیاز ندارید، 3 چیزی که برای راه اندازی کسب و کار اینستاگرامی به آن نیاز دارید، 3 موردی هستند که در پایین مشاهده میکنید:

 • زمان کافی
 • ایده مناسب
 • توانایی بازاریابی در اینستاگرام

اگر توانایی صرف زمان برای ساخت کسب و کار خود را ندارید، مطمئنا فکر کردن به کسب درآمد میلیونی هم کار اشتباهی است. اما اگر زمان کافی را دارید و ایده مناسب و توانایی بازاریابی ندارید، ما کنارتان هستیم.

ما در محصول ایده های کسب درآمد از اینستاگرام به معرفی و توضیح بیش از 30 ایده برای راه اندازی کسب و کار در اینستاگرام، همراه با نمونه های موفق پرداختیم که مطمئنا این ویدیو آموزشی میتواند به شدت به شما در این راه کمک کند.

پس از آن هم اگر نیاز به افزایش دانش خود درمورد مدیریت پیج های ایستاگرام و بازاریابی آن دارید، میتوانید به محصول اینستا مستر مراجعه کنید. در این دوره آموزشی با هرآنچه که برای حضور قدرتمند در اینستاگرام نیاز داشته باشید آشنا میشوید.

در این مقاله در سوشال سعی کردیم شما را با چند ایده و پیج اینستاگرامی که صاحبان خود را به کسب درآمد میلیونی رسانده اند آشنا کنیم تا باور کنید که کسب درآمد از اینستاگرام یک راه بسیار مناسب برای پول درآوردن است. حتی اگر شما دارای شغل ثابت هستید و به دنبال شغل دوم اید، مطمئن باشید در صورتی که زمان خود را بر روی یک ایده مناسب در اینستاگرام بگذارید، درآمد بسیار مناسبی متوجه شما میشود و احتمالا تبدیل به منبع درآمدی اول شما میشود.
امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد. با آرزوی موفقیت.

 

 

مهدی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *