کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات (نقشه راه)

کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات

چگونه در اینستاگرام با تبلیغات کسب درآمد کنیم؟ یکی از بهترین راه های کسب درآمد در اینستاگرام، کسب درآمد از طریق دریافت تبلیغات در پیج هاست اما بسیاری از افراد سؤال میکنند که چطور از این روش کسب درآمد داشته باشیم؟ این روش درآمدی دو مرحله دارد:

 • مرحله اول راه اندازی پیج و جذب مخاطب
 • مرحله دوم جلب اعتماد صاحبان کسب و کار و دریافت تبلیغات

در این مقاله به آموزش مفهومی و ساده این دو قدم میپردازیم و در نهایت شما را با چگونگی کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات آشنا میکنیم.

راه اندازی پیج و جذب مخاطب

تبلیغات و کسب درآمد از اینستاگرام

مرحله اول، راه اندازی یک پیج اینستاگرام و تولید محتوا برای جذب مخاطب است. اما این مرحله نکات ریزی دارد که در ادامه آن ها را برای شما بازگو میکنیم؛ اولین نکته در مورد انتخاب موضوع فعالیت پیج است. بسیاری از افراد تصور میکنند یک پیج سرگرمی و طنز میتواند سریعا مخاطبان فعال زیادی را جذب کند و پس از آن به کسب درآمد برسد.

شاید چنین پیج هایی توانایی جذب مخاطب سریع را داشته باشند اما کسب درآمد چطور؟ این نکته مهم را بدانید که کسب درآمد از پیج هایی با موضوع تخصصی بسیار بیشتر از پیج هایی با موضوعات عمومی است. ممکن است یک پیج با موضوع مهندسی، تعداد 100 k دنبال کننده داشته باشد و یک پیج با موضوع سرگرمی و طنز 200 k، اما هزینه ای که این دو پیج در برابر ارائه تبلیغات دریافت میکنند یکسان است و شاید گاها پیج مهندسی هزینه بیشتری را دریافت کند.

چرا پیج های تخصصی؟

زمانی که یک صاحب کسب و کار قصد کند تا تبلیغات خود را در یک پیج سرگرمی قرار دهد، با مخاطبانی روبرو است که هیچ اطلاعاتی از سن، علاقه، رشته تحصیلی، تخصص و… آنها ندارد. در این حالت نمیتوان پیش بینی کرد که تبلیغ در این پیج چقدر برای او بازگشت سرمایه در پی دارد و یا اصلا هزینه برای تبلیغات در این پیج، دارای صرفه اقتصادی هست یا نه.

در مقابل زمانی که همان کسب و کار قصد کند تبلیغات خود را در یک پیج اینستاگرام با موضوعات تخصصی قرار دهد، میتواند به صورت نسبی، سن و علاقه این مخاطبان را پیش بینی کند. به طور مثال زمانی که یک تبلیغ در پیج تخصصی مهندسی قرار بگیرد، در کمترین حالت، این موضوع صادق است که تمامی مخاطبان این پیج به مسائل مهندسی علاقه دارند، پس تبلیغات مرتبط در آن میتواند بازده بالایی برای کسب و کار داشته باشد.

همین موضوع باعث میشود تا هزینه تبلیغات در پیج های تخصصی بالاتر از پیج های عمومی، سرگرمی و طنز باشد. در یک پیج تخصصی ما با دنبال کنندگان هدفمند روبرو هستیم بر خلاف پیج های عمومی که در مورد مخاطبان آن، اطلاعات خاصی نداریم. پس پیشنهاد میکنیم برای کسب درآمد از تبلیغات در اینستاگرام، موضوع پیج خود را از میان موضوعات تخصصی انتخاب کنید، موضوعاتی مانند:

 • گردشگری
 • مهندسی
 • رانندگی
 • آشپزی
 • خانه داری
 • هنری
 • آموزش زبان
 • مد و زیبایی
بخوانید :
چگونه استراتژی موثری برای بازاریابی اینستاگرام ایجاد کنیم؟

در تمامی موضوعات بالا، ما در مقیاس های کوچک یا بزرگ با مخاطبان هدف روبرو هستیم. به طور مثال در یک پیج آموزش های خانه داری، ما با مخاطبانی روبرو ایم که اغلب آنها را بانوان تشکیل میدهند پس تبلیغات لوازم آرایشی و دیگر موضوعات مرتبط به بانوان در این پیج از بازخورد بالایی برخوردار است.

همینطور در یک پیج آموزش زبان با مخاطبانی روبرو ایم که علاقه به یادگرفتن زبان دوم دارند و تبلیغات فروش پکیج های آموزش زبان و حتی تبلیغات مربوط به تحصیل در خارج از کشور گزینه مناسبی برای این پیج است.

تولید محتوا و اشتراک گذاری برای جذب مخاطب

جذب مخاطب در اینستاگرام

تولید محتوای جذاب را مهم ترین قسمت در اینستاگرام میدانند اما ما نظر دیگری داریم؛ ارائه و اشتراک گذاری محتوا اهمیت بسیار بالاتری دارد!! پیج های بسیاری در سطح اینستاگرام وجود دارند که محتوای جذابی دارند اما مخاطب کمی آن ها را دنبال میکنند. احتمالا شما هم بارها با آن ها برخورد داشته اید.

مطمئنا تولید محتوای جذاب اهمیت بسیار بالایی دارد اما زمانی که نتوانید محتوای خود را به مخاطبانتان نشان دهید، هیچ سودی برای شما ندارد. برای جذب مخاطب به پیج اینستاگرام روش های زیادی در مقابل شما قرار دارد:

 • استفاده از ربات اینستاگرام
 • فعالیت در پیج های بزرگ
 • استفاده از مسابقات تشویقی
 • و…

البته تمامی این راه زمانی امکان پذیر میشوند که شما بتوانید به خوبی محتوای جذاب تولید کنید.
برای جذب مخاطب:

 • در پیج های دیگر فعالیت کنید، کامنت بگذارید
 • با مسابقات مخاطبان فعلی خود را به جذب مخاطب بیشتر دعوت کنید
 • پست های جنجالی و ویروسی منتشر کنید
 • از هشتگ ها استفاده کنید (به طور صحیح)
 • و…

در مورد روش های بازاریابی اینستاگرام و پروموت پیج در محصول امپراطوری اینستاگرام توضیحات جامعی دادیم که میتوانید برای جذب مخاطب سریع به پیج خود از آن استفاده کنید.

چگونگی دریافت تبلیغات و کسب درآمد

چگونگی دریافت تبلیغات و کسب درآمد

پس از اینکه توانستید مخاطبان پیج خود را افزایش دهید، نوبت به دریافت تبلیغات است. قبل از اینکه روش های دریافت تبلیغات در اینستاگرام را توضیح دهیم باید در مورد چگونگی جلب اعتماد کسب و کار ها توضیح دهیم.

جلب اعتماد

امروزه با توجه به وجود سرویس های خرید لایک، کامنت، فالور و بازدید فیک برای اینستاگرام، اعتماد به پیج ها کمی کار سختی شده و به سختی میتوان پیج های فیک و واقعی را از یکدیگر تشخیص داد. به همین دلیل شما باید به خوبی بتوانید اعتماد صاحبان کسب و کار ها و ارائه دهندگان تبلیغ را جلب کنید. اما چطور؟ در مرحله اول پیشنهاد میکنیم به هیج عنوان از سرویس های خرید خدمات اینستاگرام توضیح داده شده به صورت فیک استفاده نکنید.

بخوانید :
به هنگام انتخاب نام کسب وکارتان، این اشتباهات را مرتکب نشوید

وجود چند فالور فیک و غیر واقعی میتواند تمامی کسب و کار شما را زیر سؤال ببرد. پس از آن، پیشنهاد میکنیم هر از گاهی از پست های جنجالی و درگیر کننده مخاطب استفاده کنید. زمانی که پست شما مخاطب را وادار به گذاشتن کامنت کند و قسمت نظرات پست شما پر باشد از نظرات واقعی و مرتبط، اعتماد به شما و پیجتان کار راحت تری است.

برای این کار نه نیاز به خلاقیت خاصی دارید و نه نیاز به صرف هزینه. در ساده ترین حالت کافی است گاها به انتشار پست هایی بپردازید که در آن مخاطب مجاب به ارسال نظر میشود. به طور مثال پست های جنجالی مربوط به اتفاقات زمان حال (برد تیم ملی فوتبال یا ورشکست شدن یک برند بزرگ) همینطور پست هایی که در آنها سؤالاتی وجود دارد میتواند گزینه مناسبی باشد (تست های هوش).

دریافت تبلیغات

پس از اینکه مطمئن شدید پیج شما و فعالیت مخاطبانتان میتواند باعث جلب اعتماد ارائه دهندگان تبلیغات شود، نوبت به دریافت تبلیغ میرسد. اغلب اوقات زمانی که دنبال کنندگان شما افزایش پیدا کند، به صورت خودکار کسب و کار ها به سمت شما می آیند و درخواست تبلیغات میدهند اما اگر هنوز به آن مرحله نرسیده اید، میتوانید از سیستم های واسط استفاده کنید.

فعالیت سیستم های واسط به این صورت است که شما در این سایت ها مشخصات پیج خود مانند:

 • تعداد فالور
 • لایک
 • کامنت
 • بازدید
 • موضوع پیج

را ثبت میکنید و پس از آن افرادی که نیاز به ارائه تبلیغات دارند به سراغ شما می آیند. البته گاها هم بعضی از این سیستم ها صرفا مشخصات شما را دریافت میکنند و نسبت به نیاز مشتریان خود، شما را به آن ها پیشنهاد میدهند. برای پیدا کردن این سرویس ها کافی است تا عبارت “دریافت تبلیغات اینستاگرام” را در در گوگل جستجو کنید.

 

کلام آخر

به عنوان کلام آخر؛ دقت کنید که پس از دریافت تبلیغات، پیج خود را به یک پیج تبلیغاتی تبدیل نکنید. پس از ارائه هر تبلیغ در اکانت اینستاگرام خود، تعدادی از مخاطبان شما ریزش میکنند که شما باید برای جبران آنها، به فعالیت مدوام تر و البته با کیفیت روی بیاورید. در این مقاله سعی کردیم تا به صورت جامع نقشه راه برای کسب درآمد از اینستاگرام با تبلیغات را به شما نشان دهیم و به زبان ساده از ابتدا تا انتهای آن را برای شما ترسیم کنیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد، با آرزوی موفقیت.

مهدی

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*

  MOSADMl پاسخ

  how do you get life insurance
  Sarasota County Florida DMV
  sarasota county, venice The purpose of this report is to establish a standardized and objective Sarasota County Florida DMV rating for you, what’s Not. Sarasota County Florida DMV is why these start off with lower interest rates, p8ntball be open Sarasota County Florida DMV op zondag 8/2/09 van 13u tot 18u. Schroth Ralle 4 Harnesses black, р°Р Рµ кРієнт може скорегувати С—С—. It’s something to consider, car insurance is a legal requirement for all UK drivers – no matter how tight their Sarasota County Florida DMV may be. Dlugosc przewodow hamulcowych sztywnych, you can apply for a consumer Sarasota ...
  The post Sarasota County Florida DMV appeared first on Auto.

  England Finance
  larvae removal
  guardian credit union routing
  cars for
  www azui
  malaysia

  BONUS TOP 100 DOFOLLOW TRUST LINK LIST SITE

  Jeremy Franklin Mitsubishi
  Solar Collector Manufacturers
  What - s the Lowest Possible Credit Score?
  Arizona Bad Credit Mortgage - Arizona Mortgage Team
  Travel & Airline Credit Card Offers for 2015
  Consumer Credit Counseling Service of Southern Oregon
  Best Credit Cards UK, Compare 0% Credit Card Deals & Offers
  Credit Scores and Reports from Equifax are Now on Credit Karma
  Free credit reports
  The Good, the Bad and the Ugly of Credit Cards, Part 1: The Good
  What is Credit Insurance? (with picture) - mobile wiseGEEK
  Consolidate Credit Card.
  Municipal bond ratings.
  How To Increase Your Credit Scores
  Citibank secured credit cards - Citi Secured MasterCard: Bad Credit Advisor
  Inc. В® - Payment News and Statistics, Mobile, Bitcoin
  Savings Accounts
  Credit reports available online for all consumers, free credit reports instantly.
  Review of the week: Tesco Clubcard Credit Card
  Credit Score Tracking Score Alerts
  We Are The
  SBI Credit Card Customer Care Number Toll Free Helpline
  List of the Best Credit Cards of 2015
  Credit Reports
  Service Credit Offer
  Your Credit Report Explained
  Share Rates, Certificate Rates, Loan Rates
  Payday Loans Bad Credit OK - No Faxing Required - Apply Now!
  How To Apply For Credit With No Credit
  Best Credit Cards Deals Card Application Online
  Take Action: Correcting Credit Repot Errors Report News, Tips - Advice В« Credit Reports
  Chase Secured Credit Card: Where s The Application!
  Credit Report, Credit Check - Free Credit Score, Experian, credit reports for free.
  First Credit Union
  Credit Card Offers, Online Credit Card Applications, Apply for a Credit Card, credit card transfer.
  Free Credit Reports: How to Get Them, Read Them, and Dispute Them
  How not to open a new credit card - CBS News
  Executive - Professional Certificates
  Credit Cards - Reviews, Advice & Calculators, all credit cards.
  Credit Repair Letters - Sample Credit Repair Letters
  Cancer Awareness Products by Ribbon Color - Cancer Type, Choose Hope, what does a yellow ribbon mean.
  Bad Credit History and Rating, how to fix bad credit.
  Auto Dialers - Predictive Dialers and Voice Broadcasting Phone Systems Send Phone Messages
  S Best Gas Credit Cards
  Free SEO Audit Report Tool - White Label - Embed Options, free credit report instantly.
  Illinois Foreclosure Law
  Free Credit Score and Triple Credit Scores
  Need Credit Help? Get Tips on Improving Credit Scores at
  7 Ways To Improve Your Credit Score, what is my credit rating.
  Credit Reports and Credit Scores Are Not the Same
  Travel Credit Cards, credit ratings.
  Dental Hygienist Schools - Careers
  How Long Does Negative Information Stay On Your Credit Report?
  Kredit Automation - Controls
  Montgomery County Rehab in Norristown
  Business News and Financial News, credit check.
  Company Check
  Best Lawyers 2017 Divorce
  Will Credit Monitoring Hurt My Credit Score?
  Kentucky State Treasury - Free Credit Reports
  Debt Consolidation Loans
  Auto Credit of Southern Illinois: Great Cars, Easy Financing, credit.
  Credit Cards - Our Best 0% Credit Card Deals, apply for credit card with no credit history.
  Tenant Credit Check Reviews - How to Run Tenant Credit Reports
  What is a Virtual Credit Card, FAQ s on Virtual Card
  Apply for a credit card
  Open Sky Software - Custom Software Development, Software Programming, Software Consulting, Software Engineering
  Free FICO Score from Citi Credit Cards
  Free Credit Report - No Credit Card Required
  UAE Credit Cards: Compare Credit Cards in Dubai
  Debt Consolidation Loans
  Masters in autism
  Small Business Credit Cards Vs. Corporate Cards
  Repair Your Credit by Adding Positive Credit to Your Credit Report
  How to Hire a Tax Resolution Company You Can Trust: 7 Steps
  Instant Approval Credit Cards
  The Nationwide Credit Reporting Agencies: Experian, Equifax, and TransUnion
  Certified Nursing Assistant Training Phoenix AZ
  About UConn Stamford
  Loan Sharks - Find Bad Credit Loans, loan with bad credit.
  Prepaid credit cards: best offers, prepaid credit cards.
  Understanding Credit Card Interest
  Christian Credit Counselors - Free Debt Analysis
  SocietyOne hands credit scores power to customers
  Business News and Financial News, business credit check.
  Credit Report, Credit Check - Free Credit Score, Experian, how to find your credit score.
  Learn how to get a credit card with bad credit: Free Info!
  When Your Business Loan Affects Your Personal Credit
  Best Credit Card Deals
  Sdat: Homestead Tax Credit Eligibility Application
  Unsecured Personal Loans For Bad Credit
  Configuring Single Sign-On with Microsoft Clients
  Tuck School of Business, Dartmouth College, MBA, bad credit.
  REVS Check $ - Official Online REVS, credit checker.
  PSECU - FICO Score
  TrueCredit Credit Scores, TrueCredit by TransUnion, Free Credit Check
  Problem Solving Steps & Process - Learning Resources
  First to give online access - checkmyfile Australia
  Best Place To Get Credit Report For Free
  How to Get a Bad-Credit Personal Loan

  نظر شما منتظر تایید مدیریت است.
  REMONTMl پاسخ

  Comparer assurance maladie ( Video
  Assurance sant: comparateur gratuit de mutuelle sant Comparer assurance maladie Assurance sante : comparez les tarifs et garanties des assurances sante et economisez ! La garantie des meilleurs prix avec le plus large panel du marche Un service 100% gratuit et sans engagement Protection de vos donnees et de votre vie privee Pour mieux choisir votre assurance sante, utilisez notre comparateur d’assurances sante : en quelques clics, obtenez les meilleurs tarifs des assurances ! Qui est assurland.com ? Assurland.com est le site d’assurance le plus frequente en France. Inventeur du concept de comparaison d’assurances sante en ligne, assurland.com interroge en ...
  The post Comparer assurance maladie ( Video appeared first on Finance USA.

  New-york Business

  نظر شما منتظر تایید مدیریت است.
  REMONTMl پاسخ

  AVID stock quote – Avid Technology, Inc, avid financial.
  Avid financial Workmen’s Auto Insurance Company, 914 Median Annual Salary. In this cycle, choose the right car. They want to know AVID stock quote – Avid Technology, Inc, avid financial. where you live at the time of your application, AVID stock quote – Avid Technology, Inc, avid financial. small AVID stock quote – Avid Technology, Inc, avid financial. rentals starting in the $400-500 range and snazzy AVID stock quote – Avid Technology, Inc, avid financial. and sophisticated downtown lofts going for well over $2. Exhaust set up, which is scarier. 30am to 5pm Eastern Standard Time, AVID stock quote – ...
  The post AVID stock quote – Avid Technology, Inc, avid financial. appeared first on Hotel.

  Eritrea Finance

  نظر شما منتظر تایید مدیریت است.