آیا کسب درآمد اینترنتی مطمئن در ایران امکان پذیر است؟

کسب درآمد اینترنتی مطمئن

کسب درآمد اینترنتی مطمئن در ایران!! شاید زمانی که عبارت کسب درآمد در کنار واژه اینترنت قرار بگیرد، بسیاری از افراد به یاد پکیج های میلیونی کسب درآمد اینترنتی بیوفتند و کاملا اعتماد خود را از دست بدهند. البته که حق هم دارند. اگر عبارت “کسب درآمد اینترنتی مطمئن” را در گوگل جستجو کنید، احتمالا نیمی از سایت های موجود قصد دارند تا به شما پکیج های کسب درآمد اینترنتی را به قیمت های مختلف بفروشند و بسیاری از ما خاطرات بدی از این خرید ها داریم.

در این مقاله قصد داریم به جای معرفی پکیج های رویایی کسب درآمد اینترنتی با هزینه های کلان، به معرفی یک روش کسب درآمدی مطمئن در اینترنت بپردازیم. با ما همراه باشید.

کسب درآمد اینترنتی مطمئن!! چطور؟

چگونگی کسب درآمد اینترنتی مطمئن

برای اینکه بتوانیم یک کسب درآمد اینترنتی و آن هم مطمئن داشته باشیم، اولین پیش نیاز ما یک بستر قابل اطمینان است. مطمئنا روش های کسب در آمدی فراوانی وجود دارد که ماهم میتوانستیم با نگاهش گذرا به آنها، این مقاله را به معرفی آنها بگذرانیم. راه هایی مانند:

 • درآمد از تبلیغات کلیکی
 • درآمد از ارز های دیجیتال
 • درآمد از سایت های جذب مخاطب و زیر مجموعه
 • و…

اما زمانی که پای واژه “اطمینان” وسط باشد، شرایط متفاوت است. در هیچ کدام از روش های بالا و اغلب روش های اینترنتی هیچ تضمینی برای کسب و کار شما و حتی پایداری درآمدی که کسب میکنید وجود ندارد. در طول چند سالی که در حال فعالیت در حوزه اینترنت بوده ایم، به دفعات مکرر با اخبار مبنی بر کلاه برداری های اینترنتی روبرو شده ایم و تعداد بسیاری از این کلاه برداری ها، با وعده هایی چون کسب درآمد رویایی، راه اندازی کسب و کار پردرآمد و … اتفاق افتاده است. باید در نظر داشته باشید که در دنیای اینترنت، امنیت بسیار پایین است و نظارت هرچه هم قوی باشد، در آخر توانایی مقابله با تمامی کلاهبرداران میسر نمیشود.
امنیت در کسب درآمد اینترنتی
پس اولین موضوع برای کسب درآمد اینترنتی، آن هم به صورت مطمئن، وجود یک بستر  امن است. در ادامه مقاله به معرفی این بستر امن میپردازیم اما قبل از آن یک نکته دیگر هم وجود دارد که حتما باید برای راه انداری کسب و کار اینترنتی به آن توجه کنید.

آیا امن بودن بستر برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی کافی است؟

اگر برای کسب درآمد از اینترنت، صرفا امنیت اهمیت داشت در این مقاله به معرفی چند سایت کلیکی یا استخراج ارز ایرانیِ مطمئن میپرداختیم و آن را به اتمام میرساندیم اما موضوع دیگری که به اندازه همان امنیت در کسب درآمد اینترنتی اهمیت دارد، قابل ارتقاء یا sky level بودن کسب و کار است.

بخوانید :
انواع محتوایی که می توانید در بازاریابی محتوایی تان به کار ببرید

تصور کنید که شما در روز 8 ساعت زمان خود را صرف یک سایت با مدل درآمدی مناسب میکنید و حدود 50 هزار تومان هم درآمد دارید. حال اگر بخواهید به هر دلیلی کسب و کار خود را تغییر دهید و یا اصلا درآمد خودتان را ارتقاء دهید چه؟ نه توانایی فروش کسب و کار خود را دارید و نه توانایی ارتقاء آن را.

پس پیشنهاد ما برای کسب درآمد اینترنتی مطمئن، شروع کسب و کاری است که بتوانید آن را در هر زمانی که اراده کردید ارتقاء دهید و صرفا زمان خود را برای کسب یک درآمد کوچک صرف نکنید. این دقیقا مثال حالتی است که شما در یک اداره با حقوق اداره کار مشغول کار باشید، در مقابل زمانی که با همین درآمد یک فروشگاه داشته باشید.

وقتی که شما قصد ترک اداره را داشته باشید عملا هیچ پولی به شما داده نمیشود اما حداقل در زمان واگذاری فروشگاه میتوانید به عنوان سرقفلی پولی را دریافت کنید و در کسب و کار بعدی خود از آن استفاده کنید. همینطور برای افزایش درآمد در اداره شاید در اغلب اوقات راهی پیش روی شما نباشد در حالی که راه های بسیاری برای افزایش درآمد از یک فروشگاه وجود دارد.

معرفی یک راه مطمئن برای کسب درآمد اینترنتی

گفتیم که برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی مطمئن، نیاز به دو چیز داریم، اولی بستر امن و دومی قابلیت ارتقاء کسب و کار اینترنتی. با توجه به این نکات، بهترین ایده هایی که دارای این دو لازمه باشند، دو ایده نقل شده در پایین است:

 • کسب درآمد از سایت
 • کسب درآمد از اینستاگرام

اگر دارای حداقل 2 تا 5 میلیون تومان سرمایه هستید، روش اول بهترین راه موجود است اما اگر به دنبال کسب درآمد اینترنتی مطمئن و بدون سرمایه هستید، پیشنهاد ما روش دوم است.

کسب درآمد مطمئن از اینستاگرام

اینستاگرام؛ معروف ترین شبکه اجتماعی در سراسر دنیاست. راه های بسیار زیادی برای درآمد از اینستاگرام وجود دارد که متأسفانه در ایران از این پتانسیلِ درآمدی به طور صحیح استفاده نمیشود.

اولین دلیلی که باعث میشود تا ما برای کسب درآمد، اینستاگرام را به شما معرفی کنیم، وجود بستر امن آن است. شرکت فیسبوک که صاحب اینستاگرام است، از بزرگترین شرکت های فعلی در جهان است و همواره به ارتقاء برنامه اینستاگرام کمک میکند. هر از چندگاهی میبینیم که آپدیت های این برنامه با مواردی همراه است که باعث افزایش محبوبیت آن و حتی افزایش درآمد افرادی که در آن به قعالیت کاری مشغول اند میشود.

زمانی که صحبت از کسب و کار اینستاگرامی میشود، برخی از افراد به موضوع فیلترینگ اینستاگرام میپردازند و از ترس فیلتر شدن اینستاگرام، بیخیال راه اندازی کسب و کار در آن میشوند. برای توجیه این موضوع بهتر است نگاهی به تلگرام بیندازید. اگر دقت کنید میبینید که حتی پس از فیلترینگ تلگرام، هنوز هم کانال ها و گروه ها به فعالیت در آن مشغول اند و حتی فعالیت مردم نیز مانند قبل در آن ادامه دارد.

بخوانید :
آموزش گفتگوی معمولی، گفتگوی مخفی ، نقل قول و فوروارد پیام ها در تلگرام

اما موضوع مهم تری که مطرح است این است؛ مخاطبان اینستاگرام بسیار بیشتر از تلگرام است و با توجه به اینکه در این وضعیت اقتصادی، بسیاری از کسب و کار ها بر روی این بستر بنا شده، شاید بتوان گفت فیلترینگ آن غیر ممکن است. پس هنوز هم اینستاگرام یک بستر امن برای راه اندازی کسب و کار است.

مورد دومی که باعث میشود ما اینستاگرام را برای شروع کسب درآمد معرفی کنیم، قابل ارتقاء بودن آن است. تمامی پیج های فعال در اینستاگرام به صورت لحظه ای در حال ارتقاء یافتن هستند، مخاطب بیشتر جذب میکنند و در عین کسب درآمد، ارزش کسب و کار خود را بالا میبرند.
حتی اگر زمانی صاحب یک پیج اینستاگرامی بخواهد کسب و کار خود رها کند، میتواند به قیمت دلخواه آن را بفروشد و اتفاقا خرید و فروش پیج های دارای درآمد در زمان حال بسیار رایج است.

چطور از اینستاگرام درآمد مطمئن داشته باشیم؟

شاید بیشتر از 100 ایده کسب درآمد از اینستاگرام و شبکه های اجتماعی مختلف وجود داشته باشد که اغلب افراد در ایران نهایتا از 5 تا 10 راه آن با خبر اند. در محصول ایده های کسب درآمد از اینستاگرام ما به معرفی 30 ایده کسب درآمد از اینستاگرام؛ همراه با نمونه های موجود و به درآمد رسیده پرداختیم.

همینطور شما عزیزان میتوانید برای اینکه دید بهتری نسبت به در آمد از اینستاگرام پیدا کنید، در دوره 10 روزه رایگان کسب درآمد از اینستاگرام ثبت نام کنید. در این دوره رایگان شما با دو ایده رایگان جدید برای کسب درآمد از اینستاگرام آشنا میشوید و علاوه بر آن نکات مهمی را برای تکمیل سازی فرآیند کسب و کار از اینستاگرام دریافت میکنید.

کلام آخر

در این مقاله در سایت سوشال به دو لازمه برای راه اندازی یک کسب و کار اینرنتی مطمئن پرداختیم. وجود این دو مورد در هر کسب و کاری که در بستر اینترنت باشد لازم است و نمیتوان از آن گذر کرد. در انتهای مقاله نیز بهترین و مطمئن راه کسب درآمد از اینترنت، در بازار فعلی را بیان کردیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

مهدی

  نوشته‌های مرتبط

  دیدگاه‌ها

  *
  *