سوشال

سه کلید قدرت فردی که حتما باید بشناسید‍!

3 کلید قدرت فردی که حتما باید بشناسید!

 

در این مقاله با شما خواهم بود تا سه کلید قدرت فردی رو بهتون معرفی کنم.

همون‌طور که گفتم سه قدرت شخصیتی وجود داره که رهبران برتر برای افزایش قدرت فردی و تاثیرشون از اون استفاده می‌کنند. در ادامه هر سه کلید قدرت فردی رو به‌خوبی بررسی می‌کنم و در نهایت یک نتیجه‌گیری کلی برای اقدام شما عزیزان هم خواهم داشت تا بتونید شما هم به یک رهبر خوب و تاثیرگذار تبدیل بشید.

اولین قدرت فردی داشتن اشتیاق است

اولین قدرت فردی داشتن اشتیاق است

احساسات‌تان مُسری‌ست

اولین قدرتی که باید بهش توجه کنید و پرورشش بدید، اشتیاق هست. هر اندازه اشتیاق بیشتری در انجام کاری داشته باشید، دیگران هم هیجان بیشتری دارند که در انجام اون کار بهتون کمک کنند.

واقعیت این هست که احساسات، مُسری هستند. هر چقدر احساسات و میل بیشتری برای زندگی و فعالیت‌های خودتون داشته باشید، جذبه و کاریزمای بیشتری خواهید داشت و همکاری بیشتری از طرف بقیه دریافت می‌کنید.

جالبه بدونید تاریخ نشون داده که هر مرد و زن بزرگی به دلیلی بزرگ، متعهد بوده و در نتیجه تونسته حمایت و تشویق هزاران و حتی میلیون‌ها نفر رو در خیلی از موارد دریافت کنه و این یک موفقیت بزرگ به حساب میاد که به‌راحتی با استفاده از احساسات بدست میاد، چرا که همون‌طور که گفتم احساسات شما مُسری‌ست.

 

دومین قدرت فردی داشتن جذبه یا کاریزما است

دومین قدرت فردی داشتن جذبه یا کاریزما است

کلید جذبه(کاریزما)

دومین قدرت فردی و شخصیتی چیزی نیست جز جذبه و یا همون کاریزما.

به دومین قدرت شخصیتی که میتونید پرورش بدید، تخصص و شایستگی هم میگیم. هر چقدر بیشتر شما رو در زمینه‌ی خاص خودتون، مطلع و با دانش بشناسند، جذبه و کاریزمای بیشتری در بین افراد خواهید داشت که برای اون دانش، احترام قائل هستند؛ چون این دانش میتونه روی زندگی اونها تاثیر داشته باشه.

بخوانید :
سه کلید خوشبختی که حتما باید بشناسید!

مردان و زنانی که کار خودشون رو خیلی خوب انجام میدن و برای کیفیت کارشون شناخته میشن، کسانی هستند که به صورت طبیعی کمک و حمایت بقیه رو جذب می‌کنند. اونها قطعا از کاریزما یا جذبه برخوردارند.

 

قدرت سوم آمادگی کامل برای هر اتفاقی است

قدرت سوم آمادگی کامل برای هر اتفاقی است

برای هر اتفاقی کاملا آماده باشید!

سومین قدرت شخصیتی که در نظر بقیه به شما جذبه و کاریزما میده، این هست که قبل از قبول هر کار مهمی، آمادگی کامل و جامع داشته باشید. چه بخواید با مشتری تماس بگیرید یا با رئیس خودتون جلسه داشته باشید، یا یک سخنرانی عمومی داشته باشید یا هر مدل ارائه دیگه‌ای داشته باشید، وقتی به‌خوبی آماده باشید برای همه این قضیه مشخص خواهد بود.

روی موضوع خودتون مسلط باشید

حتی اگه ساعت‌ها یا روزها طول بکشه، اگه جلسه‌ای که پیش روی خودتون دارید مهم هست، برای تسلط روی موضوع وقت بذارید. جوری آماده باشید که هیچ چیز نتونه شما رو پریشون کنه. حتما هر امکان و هر شاخه از موضوع رو در نظر داشته باشید. این تلاش برای آمادگی کامل، میتونه بیشتر از هر کار دیگه‌ای که بتونید انجام بدید، باعث ایجاد احترام در بقیه بشه.

یادداشت‌های خوب و مفید بردارید

یادتون باشه قدرت با کسی هست که بیشترین آمادگی رو داره و بهترین یادداشت‌ها رو برداشته. همه چیز در موفقیت شما نقش داره. هیچ چیزی رو به شانس واگذار نکنید!

وقتی کاری رو در مورد شغل یا کار خودتون انجام میدید، برای انجام درستش توی همون بار اول، خوب وقت بذارید.

حالا من میخوام در انتها با گفتن دو نکته از مواردی که گفتم نتیجه‌گیری داشته باشم تا بتونید با انجامشون این ایده‌ها رو عملی کنید.

بخوانید :
راه های کسب درآمد از طریق اینترنت (4 روش واقعی)

اول، اگه میخواید بقیه هم هیجان‌زده باشند، برای اهداف و کار خودتون هیجان داشته باشید. توی هر موقعیتی باورها و تعهدات‌ خودتون رو برای بقیه بگید.

دوم، خودتون رو وقف فرایند تموم عمر بهتر و بهترشدن در کارتون بکنید. برای هر اتفاقی آمادگی کامل داشته باشید. به‌طور کل در هر کاری می‌کنید، مثال‌‌زدنی باشید.

امیدوارم از این 3 کلید قدرت فردی به‌خوبی استفاده کنید و همیشه به عنوان یک رهبر برتر و تاثیرگذار شناخته بشید. باعث افتخار ماست که نظرات خودتون رو با سوشال به اشتراک بذارید.

شاد باشید و تاثیرگذار!!

سمینار بزرگ فانوس
محمدرضا

روزگار جالبی داشتم و دارم. پر از اتفاقات خوب و شیرین که همه‌ی اونها برام درس و تجربه شده. از دوران کودکی با کار کردن آشنا شدم و هیچ وقت یادم نمیاد که از کار و تلاش خسته شده باشم. همیشه درسم خوب بود ولی در کنارش نمیتونستم از پول در آوردن چشم پوشی کنم. تقریبا از 11 سالگی خودم رو به استقلال مالی رسوندم. البته نه اینکه از خانواده خودم دور بمونم، ولی به اصطلاح دستم توی جیب خودم بود. هر چی بود گذشت و امروز از من یک محمدرضا عباسپور ساخت تا بتونم بهتر و بهتر برم جلو.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*