سوشال

سه کلید خوشبختی که حتما باید بشناسید!

سه کلید خوشبختی

 

در این مقاله قصد دارم سه کلید خوشبختی رو بهتون معرفی کرده و راهکارهایی رو ارائه کنم که با استفاده از اونها بتونید به موفقیت در زمینه خوشبختی برسید. خیلی خوشحال میشم که دو دقیقه از وقت خودتون رو به خوندن این مقاله اختصاص بدید.

همچنین می‌تونید مقاله سه کلید قدرت فردی رو هم در این رابطه بخونید.

توانایی شما برای رسیدن به خوشبختی و این‌که به عنوان یک فرد چطور عمل می‌کنید، معیار مهم موفقیت شماست.

راه خوشبختی در طول تاریخ یکسان بوده و تغییر نکرده. در این مقاله یاد می‌گیرید چطور موانعی رو که عقب‌تون نگه داشته، از بین ببرید و چطور به خوشبختی و شادی بیشتر در هر کاری که انجام میدید، برسید.

سه کلید خوشبختی

خودتون رو وقف بهترین استعدادهاتون کنید

خودتون رو وقف بهترین استعدادهاتون کنید

راه خوشبختی و شادمانی این هست؛ هر چیزی رو که دوست دارید بهتر و بهتر انجامش بدید. به یک دلیل که بزرگتر از وجودتون هست این کار رو انجام بدید. روی توسعه و پرورش استعدادهای طبیعی و توانایی‌های خودتون وقت بذارید.

شادمانی و خوشبختی این هست که زندگی‌تون رو با کلام خودتون تعریف کنید و همه‌ی قلب و روح‌تون رو تمام و کمال برای زندگی‌تون بذارید.

در نظر داشته باشید از یک نظر شادمانی، مستلزم خودخواهی کامل هست تا خودتون رو به نقطه‌ای برسونید که بتونید بقیه‌ی عمرتون رو خودخواه نباشید.

 

سه کلید خوشبختی

اول رضایت خودتون رو جلب کنید

اول رضایت خودتون رو جلب کنید!

تصمیم بگیرید بین همه‌ی چیزها، حداقل رضایت خودتون رو جلب کنید.

با این اوصاف شادی و خوشبختی‌تون هم به توانایی‌تون در حداقل جلب رضایت خودتون از بین تموم چیزها بستگی داره. شما فقط وقتی ‌می‌تونید شاد و خوشبخت باشید که به بهترین راه ممکن، زندگی خودتون رو زندگی کنید.

بخوانید :
۴ روش ساختن یک پروفایل حرفه ای برای کسب و کارهای اینستاگرامی

هیچ‌کس نمی‌تونه خوشبختی و شادی رو برای شما تعریف کنه. فقط شما می‌دونید چی شادمان‌تون میکنه. دقت کنید که شادمانی وظیفه درونی شماست.

سه کلید خوشبختی

شادی و خوشبخی تون به خودتون بستگی داره

شادی وخوشبختی‌تون به خودتون بستگی داره!

بزرگترین طلسم در مورد شادمانی وقتی هست که مردم میگن درست نیست که خوشحالی خودت رو قبل از خوشحالی بقیه بخوای! توی زندگی خودم افرادی رو دیدم و ملاقات کردم که ‌می‌گفتن خوشحال کردن بقیه بیشتر از خوشحال کردن خودتون اهمیت داره! این موضوع معنی نداره.

واقعیت این هست که نمی‌تونید چیزی رو که خودتون ندارید، به دیگران بدید. همون‌‌طور که نمی‌تونید به فقیری پول بدید، وقتی خودتون پولی ندارید؛ اگه خودتون هم بدبخت هستید، نمی‌تونید شخص دیگه‌ای رو خوشبخت کنید.

بنابراین بهترین راه تضمین شادمان کردن بقیه این هست که اول، خودتون شادمان باشید و بعد، این شادمانی رو با اونها سهیم بشید. رنج بردن و فداکاری، باعث افسردگی و ناامیدی بقیه میشه.

اگه قصد دارید بقیه رو شادمان کنید، فقط و فقط اون کاری رو انجام بدید که خودتون رو شادمان میکنه.

حالا سه نکته رو میگم که با انجامش می‌تونید این ایده‌ها رو عملی کنید.

اول، برای خودتون از فعالیت‌هایی که توی خونه و محل کار دوست دارید و از اونها لذت می‌برید، تعریفی داشته باشید و بعد، زندگی‌تون رو جوری سازماندهی کنید که هر چه بیشتر از اون فعالیت‌ها انجام بدید.

دوم، به خودتون باور داشته باشید و به احساسات‌تون اعتماد کنید. بعد در تموم موارد حداقل خودتون رو راضی کنید.

سوم، اون چیزی رو که انجام میدید و باعث شادمانی بقیه میشه، شناسایی کرده و بعد زندگی‌تون رو جوری سازماندهی کنید که بتونید هر چه بیشتر از اون فعالیت انجام بدید.

بخوانید :
5 ترفند بازاریابی در اینستاگرام که با عمل به آنها به درآمد چند ده میلیونی می رسید!

امیدوارم از مقاله سه کلید خوشبختی استفاده لازم رو برده باشید و خیلی خوشحال میشیم که نظرات خودتون رو با مجموعه سوشال به اشتراک بذارید.

شاد باشید و تاثیرگذار!!

 

سمینار بزرگ فانوس
محمدرضا

روزگار جالبی داشتم و دارم. پر از اتفاقات خوب و شیرین که همه‌ی اونها برام درس و تجربه شده. از دوران کودکی با کار کردن آشنا شدم و هیچ وقت یادم نمیاد که از کار و تلاش خسته شده باشم. همیشه درسم خوب بود ولی در کنارش نمیتونستم از پول در آوردن چشم پوشی کنم. تقریبا از 11 سالگی خودم رو به استقلال مالی رسوندم. البته نه اینکه از خانواده خودم دور بمونم، ولی به اصطلاح دستم توی جیب خودم بود. هر چی بود گذشت و امروز از من یک محمدرضا عباسپور ساخت تا بتونم بهتر و بهتر برم جلو.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*