سوشال

چطور درآمد خودتان را ده برابر افزایش دهید؟

افزایش ده برابری درآمد!

در این مقاله قصد دارم بهتون بگم چطور درآمد خودتون رو ده برابر افزایش بدید. اگه تا آخر این مقاله همراه بنده باشید به نتایج خوبی در این رابطه دست پیدا می‌کنید و یک تغییر بزرگ درآمدی برای شما ایجاد خواهد شد.

تصور کنید این امکان وجود داره که ده برابر درآمد کنونی‌تون در سال، درآمد داشته باشید. اگه سه میلیون درآمد دارید، برای لحظه‌ای تصور کنید این امکان وجود داره 30میلیون تومن بشه و 1000درصد افزایش درآمد داشته باشید.

اولین واکنش خیلی از افراد به این تمرین‌ها این هست که لبخندی می‌زنند و بعد در مورد دلیل غیرممکن بودنش فکر می‌کنند. حتما یکی از افراد در این تمرین‌ها میگه، اگه می‌دونستی چند سال طول کشیده تا به درآمد امروزم برسم، پیشنهاد نمی‌کردی که می‌تونم ده برابرش رو بدست بیارم.

هیچ عذری وجود نداره!

مارک تواین نوشته که هزاران بهونه برای هر خطا وجود داره؛ ولی هیچ‌کدوم عذرهای خوبی نیستند. داستان غم‌انگیز یک فرد با هر ملیتی در سطح متوسط این هست که با وجود این که به نظر می‌رسه مشغله‌ی اصلی اون پول یا نبود اون هست، توانایی ذاتی کسب درآمدی بیشتر از اون چیزی رو داره که کسب می‌کنه.

آیا کسی می‌تونه 10برابر بهتر باشه؟

آیا مدیری که سی میلیون تومن درآمد داره، نسبت به مدیری که سه میلیون درآمد داره، باهوش‌تره؟ ده برابر تجربه‌ی بیشتری داره؟ ده برابر سخت‌تر کار می‌کنه؟ البته که نه. هیچ‌کدوم از اینا از نظر فیزیکی یا ذهنی ممکن نیست. ولی توی هر کسب‌و کاری افرادی هستند که با سن و تجربه و هوش برابر با بقیه، درآمدی چندین برابر دارند.

بخوانید :
اگر این صفات کارآفرینی را دارید شغل تان را ترک کنید

آی کیو واقعا مهم نیست!

چند سال قبل در آمریکا هزار نفر زن و مرد به صورت تصادفی برای تست هوش انتخاب شدند. بین شخصی که بالاترین نمره‌ی هوش رو توی این آزمایش گزفت و کسی که پایین‌ترین نمره رو بدست آورد، فقط فرق دو و نیم برابری وجود داشت.

ولی بین شخصی که بیش‌ترین درآمد رو درمی‌آورد، که بالاترین نمره‌ی هوش رو هم نگرفته بود؛ و کسی که کم‌ترین درآمد رو داشت، نمره‌ی تست هوشش پایین‌ترین نبود، تفاوتِ درآمدیِ صدبرابری وجود داشت.

نتیجه‌گیری

در این‌جا دو راه معرفی شده که می‌تونید برای بالابردن درآمدتون انجام بدید:

اول، بالاترین درآمد و موفق‌ترین اشخاص در زمینه‌ی کاری‌تون رو شناسایی کنید و پیدا کنید اونها چه کار متفاوتی انجام میدن که بقیه اون کار رو نمی‌کنند. هر روز از اونها تقلید کنید.

دوم، برای دو برابر کردن درآمدتون برای دو یا سه سال آینده، هدف‌گذاری کنید و کاری رو در ذهن‌تون تصور کنید که برای رسیدن به اون باید انجام بدید. پس شروع کنید.

امیدوارم از مقاله‌ی چطور درآمد خودتان را ده برابر افزایش دهید خوشتون اومده باشه و مطالب اون رو سرلوحه‌ی زندگی خودتون قرار بدید. خیلی خوشحال میشیم که نظرات خودتون رو با مجموعه سوشال به اشتراک بذارید.

شاد باشید و تاثیرگذار!!

 

 

محمدرضا

روزگار جالبی داشتم و دارم. پر از اتفاقات خوب و شیرین که همه‌ی اونها برام درس و تجربه شده. از دوران کودکی با کار کردن آشنا شدم و هیچ وقت یادم نمیاد که از کار و تلاش خسته شده باشم. همیشه درسم خوب بود ولی در کنارش نمیتونستم از پول در آوردن چشم پوشی کنم. تقریبا از 11 سالگی خودم رو به استقلال مالی رسوندم. البته نه اینکه از خانواده خودم دور بمونم، ولی به اصطلاح دستم توی جیب خودم بود. هر چی بود گذشت و امروز از من یک محمدرضا عباسپور ساخت تا بتونم بهتر و بهتر برم جلو.

نوشته‌های مرتبط

دیدگاه‌ها

*
*