15 ابزار اینستاگرام – قسمت دوم ( زمان بندی انتشار پست – تجزیه و تحلیل )

این روزها شبکه اجتماعی اینستاگرام به کمک قابلیت های فراوانش توانسته است جایگزین بسیاری از مسیرهای تبلیغات و برند سازی برای کسب و کارها شود و بسیاری از کسب و کارها زمان و انرژی زیادی را صرف حضور منظم و هدفمند در اینستاگرام می کنند .

اما برای حضور حرفه ای و موفق در اینستاگرام نیاز به آشنایی با ابزارهای حرفه ای و کاربردی اینستاگرام دارید.

به کمک این ابزارهای اینستاگرام که بیشتر هم رایگان هستند می توانید فالورهای اینستاگرام کسب و کار تان را هر روز بیشتر کنید و به شکلی حرفه ای تر پست ها را منتشر کنید و خلاصه اینکه به صورت حرفه ای از اینستاگرام کسب درآمد کنید .

در بخش اول مقاله با 13  ابزار بسیار کاربردی و حرفه ای برای اینستاگرام آَنا شدیم و در این مقاله به معرفی بقیه ابزارهای می پردازیم . این ابزارها به شما کمک می کند تا بهترین هشتگ ها  را پیدا کنید، مسابقات اینستاگرام را برگزار کنید، پست های اینستاگرام خود را بر روی وب سایت نمایش دهید و …

برخی از ابزارهایی که معرفی می‌شوند، در نسخه رایگان، دارای ویژگی‌های محدود می باشند و برای استفاده از ویژگی‌های کامل آن ها، باید هزینه ای پرداخت کنید.

ابزار کاربردی اینستاگرام UNUM

ابزار کاربردی اینستاگرام - 14-

ابزار کاربردی اینستاگرام – 14-

این ابزار به شما کمک می کند تا گالری اینستاگرام خود را به خوبی طراحی کنید. پلنری که درون اپلیکیشن قرار دارد به شما اجازه می دهد تا پیش نمایشی از گالری خود، بعد از پستی که قرار است آن را در صفحه خود قرار دهید، مشاهده کنید.

در این اپلیکیشن می توانید تصاویر و ویدیو های مورد نظر را ویرایش کنید، کپشن خود را ایجاد کنید و هشتگ های مورد نظر را قرار دهید و همچنین پست های خود را با استفاده از اپلیکیشن برنامه ریزی کنید. در نسخه رایگان این اپلیکیشن، می توانید ۵۰۰ عکس و ویدیو به صورت ماهانه آپلود کنید، 18 ردیف مختلف برای برنامه ریزی پست های خود در اختیار داشته باشید.

به نظر می رسد این تعداد، برای کسب و کارهای کوچک تا متوسط کافی می باشد، اما اگر می‌خواهید برنامه ریزی بیشتر و محدودیت آپلود بالاتری داشته باشید، می توانید این اپلیکیشن را خریداری کنید. این ابزار هم اکنون بر روی ios و اندروید( به صورت بتا) موجود می باشد.

ابزار کاربردی اینستاگرام برای برنامه ریزی ارسال پست ها Later

ابزار کاربردی اینستاگرام برای برنامه ریزی ارسال پست ها

ابزار کاربردی اینستاگرام برای برنامه ریزی ارسال پست ها

این ابزار یکی از محبوب‌ترین پلتفرم های بازاریابی برای اینستاگرام می باشد که به شما اجازه می دهد تا پست های اینستاگرام خود را برنامه ریزی کنید. درست مانند ابزار بافر، در این ابزار می توانید با برنامه‌ریزی زمان پست های ارسالی خود  بر روی تلفن همراه خود، رخدادهای مربوط به آن را دریافت کنید و پست های خود را در اینستاگرام قرار دهید.

در نسخه رایگان این ابزار می توانید بیش از ۳۰ عکس در ماه را برنامه ریزی کنید، جستجو های لازم را انجام دهید و محتواهایی که توسط کاربران تولید شده است را پست کنید و تجزیه و تحلیل های اولیه را در اختیار داشته باشید.

بخوانید :
چگونه در صفحه اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟

 سایر اپلیکیشن های مربوط به برنامه ریزی اینستاگرام

Houtsuite

 Sprout Social

ابزار کاربردی اینستاگرام برای ارسال مجدد پست ها Repost for Instagram

ابزار کاربردی اینستاگرام برای ارسال مجدد پست ها

    ابزار کاربردی اینستاگرام برای ارسال مجدد پست ها

این ابزار به شما اجازه می‌دهد تا پستی را که در صفحه اینستاگرام دیگر قرار داده شده است، در این صفحه خود مجددا پست کنید. پستی که به صورت مجدد در این صفحه خود قرار می دهید، با نام شخص اصلی قرار داده می شود و اعتبار اصلی پست و نام شخص مورد نظر حفظ می‌شود.

این ابزار به یکی از محبوب‌ترین ابزارها برای تجارت های مختلف تبدیل شده است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این ابزار برای اندروید و آی-او-اس قابل دسترس می‌باشد. قبل از این که پستی را برای دومین بار و به‌صورت مجدد در صفحه خود قرار دهید، فراموش نکنید از شخصی که صاحب این پست می باشد اجازه کسب کنید و نام و اعتبار او را در قسمت کپشن خود یادداشت کنید. انجام این کار بر اساس قوانین اینستاگرام می باشد.

برای کسب اجازه از افرادی که صاحب پست می باشند، می توانید هر کدام از مراحل پایین را انجام دهید:

  • به فرد مورد نظر دایرکت مسیج ارسال کنید
  • بر روی پست مورد نظر کامنت قرار دهید
  • از طریق ایمیل در ارتباط باشید

برخی از افراد برای قرار دادن پست شان توسط افراد دیگر، در خواست مقداری پول می کنند. مطمئن شوید که قبل از ارسال مجددعکس یا ویدیو مورد نظر در اینستاگرام خود، این جزئیات را در نظر داشته باشید.

اگر از ابزار بافر استفاده می کنید، می توانید به سادگی پست های مورد نظر را به صورت مجدد درون صفحه خود قرار دهید. البته این کار را بعد از کسب اجازه از افراد صاحب پست انجام دهید.

برای رشد سریع صفحه اینستاگرام کسب و کار تان چه کارهایی باید انجام دهید ؟

ابزار اینستاگرام Shortstack

ابزار اینستاگرام Shortstack

ابزار اینستاگرام Shortstack

برگزاری مسابقات درون اینستاگرام، یکی از بهترین روش‌ها برای افزایش مشارکت و بالا بردن تعداد افراد دنبال کننده می باشد.

این ابزار یکی از بهترین ابزارها برای سازمان دهی و برنامه ریزی مسابقاتی است که بر اساس محتوای تولید شده توسط کاربران انجام می‌گیرد. در این نوع مسابقات، شرکت کنندگان از طریق قرار دادن پست، عکس یا هشتگ های مورد نظر شما در اینستاگرام، می توانند وارد مسابقه شوند.

این ابزار، محتوای تولید شده و به اشتراک گذاشته را می شمارد و آن ها را به نمایش در می آورد و این کار می تواند به شما کمک کند تا به رشد برند خود کمک کنید. در نسخه رایگان این ابزار، می‌توانید تعداد ۱۰۰ عدد از محتوای تولید شده را در مسابقات وارد کنید. این ابزار دارای نسخه ی پولی نیز می باشد که در صورت تمایل می توانید آن را تهیه کنید.

بخوانید :
آموزش ویرایش عکس با اینستاگرام - قسمت دوم

ابزار اینستاگرام Gleam

ابزار اینستاگرام Gleam

ابزار اینستاگرام Gleam

رویکرد این ابزار در رابطه با مسابقات اینستاگرام کمی متفاوت می باشد. این ابزار دارای یک ویجت اینستاگرام می باشد که می توانید آن را به وب سایت خود اضافه کنید و بازدیدکنندگان را به حساب کاربری اینستاگرام خود دعوت کنید. برای مثال، می ‌توانید از افراد بخواهید تا صفحه کاربری شما در اینستاگرام را دنبال کنند یا پستی خاص که درون صفحه خود قرار دادید را مشاهده کنند تا بتوانند در این مسابقه شرکت کنند. در نسخه رایگان، می توانید تعداد نامحدودی مسابقه برگزار کنید، افراد نامحدودی را به این مسابقه وارد کنید و بیش از ۱۰ برنده انتخاب کنید.

۴ روش ساختن یک پروفایل حرفه ای برای کسب و کارهای اینستاگرامی

ابزار اینستاگرام Feed them Social

ابزار اینستاگرام Feed them Social

ابزار اینستاگرام Feed them Social

این ابزار یکی از افزونه های وردپرس برای نمایش فید های شبکه اجتماعی خود بر روی وبسایت تان می باشد. اگر قسمت فید اینستاگرام خود را بر روی وب سایت تان داشته باشید، می توانید بازدیدکنندگان خود را تشویق کنید تا حساب اینستاگرام شما را دنبال کنند. بر اساس نظراتی که در رابطه با این افزونه دریافت شده است، تنها با انجام چند کلیک می توانید این قسمت را در وب سایت خود تنظیم کنید و گروهی که مسئول این بخش می‌باشند، به صورت منظم از شما پشتیبانی خواهند کرد.

 برخی افزونه های وردپرس برای اینستاگرام

Instagram Feed

Access press instagram feed

Instagram feed WD

 

ابزار اینستاگرامInstagram insights

ابزار اینستاگرامInstagram insights

ابزار اینستاگرامInstagram insights

این ابزار، در واقع تجزیه و تحلیل های اینستاگرام برای کاربرانی است که دارای پروفایل تجاری می‌باشند. با استفاده از این ابزار می توانید کارایی پست های اینستاگرام خود و استوری های مربوطه را مشاهده کنید و دید کلی و تجزیه و تحلیل‌های مربوط به افراد دنبال کننده خود، مانند مکان فعلی آن ها و مکان هایی که بیش از همه در آنجا فالور دارید را مشاهده کنید.

پست گذاشتن در اینستاگرام در سریع ترین زمان ممکن با این 9 راهکار تجربه شده

ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام Squarelovin

ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام Squarelovin

ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام Squarelovin

اگر در اینستاگرام پروفایل تجاری ندارید می توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل مانند این ابزار استفاده کنید. این ابزار دارای قسمتی رایگان می باشد که میزان مشارکت و بازدید اینستاگرام و بازدیدکنندگان شما را نشان می‌دهد و تاریخ ارسال پست ها و بهترین زمان برای ارسال پست ها را به شما پیشنهاد می دهد.

سایر ابزارهای مربوط به تجزیه و تحلیل اینستاگرام :

Keyhole

Union Metrics Instagram Account Checkup

ابزار رایگان مورد علاقه شما برای اینستاگرام چه چیزی می باشد؟

افزایش و رشد میزان بازدیدکنندگان اینستاگرام کاری چالش بر انگیز می باشد. اما با استفاده از ابزار مناسب، ایجاد محتوای با کیفیت، مشارکت با دنبال کنندگان و تجزیه و تحلیل میزان کارایی  حساب کاربری شما می‌تواند کاری لذت بخش و آسان باشد و در نتیجه، به رشد و پیشرفت تجارت و افراد دنبال کننده، به شما کمک کند.

اگر ابزار یا نکته ای را در این پست از قلم انداخته ایم، خوشحال می‌شویم تا آن را با ما در میان بگذارید و نظرات خود را بازگو کنید.

 

معرفی ابزارهای کاربردی اینستاگرام – قسمت اول

رضا رفیعی

    نوشته‌های مرتبط